Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Recept na krásu? Najdete ho u celebrit!

1/5: Andie MacDowell: Netradiční kráska s čokoládovým pohledem
Andie MacDowell: Netradiční kráska s čokoládovým pohledem

I když neměla v dětství zrovna na růžích ustláno, dokázala prorazit ve světě showbyznysu a stát se úspěšnou herečkou. Andie opravdu nepatří mezi klasické krásky a jistě se shodneme na tom, že její půvab je opravdu nevšední.

 

Uhrančivá tmavovláska z Jižní Karolíny pečuje o své já dostatkem spánku, zamilovala si jógu, pochutnává si na kvalitních potravinách, které nejčastěji připravuje na páře, a také nezapomíná na udržení životního nadhledu, kde nesmí chybět optimismus a dobrá nálada. Pokud vás totiž něco užírá zevnitř, nemůžete zářit navenek.

 

Inspirace: Dejte vale smažení a připravte si večeři na páře a obohaťte ji o čerstvé bylinky.

 

2/5: Jennifer Aniston: Kočka jako lusk!
Jennifer Aniston: Kočka jako lusk!

Nikdo by Jennifer (46) skutečný věk rozhodně nehádal. Vypadá prostě skvěle! Klíč ke kráse našla ve cvičení, aktuálně propadla józe (podobně je na tom i představitelka Carrie ze Sexu ve městě – Sarah Jessica Parker). Můžete sami posoudit, že s ženskou krásou si jogínská odnož rozumí a podle všeho ji alespoň v případě Jennifer i několikrát násobí.

 

To ale není všechno. Hvězda seriálu Přátelé si uvědomuje, jak moc je důležitý pravidelný pitný režim. Od něj se totiž odvíjí všechno ostatní. Hollywoodská diva a bývalá manželka Brada Pitta sází na chemický peeling, který důkladně zbaví pleť akné, rozšířených pórů, drobných vrásek a celkově ji projasní. Po 3–6 opakováních zpozorujete překvapivé výsledky.

 

Inspirace: Kontrolujte si, kolik denně vypijete neslazených tekutin. V případě, že ujíždíte na vlně smartphonů, vyzkoušejte například aplikaci Water Your Body, kterou si stáhnete zdarma na Google Play. Bude vám připomínat, že je právě teď ten správný čas na to, abyste se napila.

 

3/5: Teri Hatcher: Zoufalá manželka koupající se ve víně
Teri Hatcher: Zoufalá manželka koupající se ve víně

Teri Hatcher se proslavila rolí tak trochu nešikovné smolařky Susan Mayer v seriálu Zoufalé manželky a světu nezapomněla prozradit, čemu vděčí za svůj půvab. Zatímco Kleopatra se koupala v oslím mléce, dnes si lijeme do koupele nejčastěji pěnu s ovocnou vůní. Teri ovšem sází na skleničku kvalitního červeného vína.

 

Inspirace: My v redakci to vidíme jasně – jednu skleničku otočíme do vany plné vody a tu druhou rozhodně nikam vylévat nebudeme a ponecháme si ji jako důležitý prvek sloužící k relaxaci.

 

4/5: Další tipy z Hollywoodu
Další tipy z Hollywoodu

- Manželka Michaela Douglase Catherine Zeta Jones prý vděčí za svůj dokonalý chrup jahodám. Pomáhají prý totiž bělit zuby a cídit sklovinu. (Co na to asi říkají stomatologové…?)

- Lauren Conrad si na unavená a oteklá víčka přikládá plátek syrové brambory.

- Sandra Bullock používá na vrásky úplně obyčejnou mast na hemoroidy.

- Rihanna má opravdu sexy křivky a k těm se podle všeho pečlivě „proplavala“.

 

5/5: Inspirace ve filmu
Inspirace ve filmu

I když se nejedná o tip přímo od populární „star“, zhlédněte se ve filmu Jíst, meditovat, milovat (Eat, Pray, Love). Ten už ve svém názvu má všechno, co půvabu vyloženě prospívá – kvalitní stravu, relaxaci, pravidelný sex a také vědomí, že po svém boku máme někoho, kdo nás zbožňuje za to, jaké doopravdy jsme.

Reklama