SaSaZu hostila historicky první TOP STAR & PLAYBOY PÁRTY

Hvězdná párty nabitá strhujícími vystoupeními, famózním jídlem a především krásnými ženami se uskutečnila 12. března v pražské restauraci SaSaZu.

Díky unikátnímu spojení dnes již ikonického magazínu Playboy a pořadu televize Prima TOP STAR proběhl za přítomnosti mnoha známých tváří stylový večírek nesoucí se v duchu mejdanů amerického PLAYBOYE. Mezi hosty nechyběla Eva Perkausová, která se představila v novoročním vydání a odstartovala novou éru světoznámého časopisu Playboy v Čechách. Pondělní akci si nenechal ujít ani generální ředitel FTV Prima Marek Singer a šéfredaktor české odnože Vlado Olexa. Neuvěřitelná byla koncentrace krásných žen. Pozvání mimo jiné přijala Vlaďka Erbová a Dominika Mesárošová. Obě se již v minulosti samy objevily na obálce legendárního pánského časopisu. Událost ozdobili též sexy Playboy zajíčci.

Večerem, který se pyšnil bohatým programem, provázela okouzlující Laďka Něrgešová. Na závěsném kruhu oslnila svým akrobatickým vystoupením talentovaná Kristina Spirulina, hudební zážitek zajistila hvězda české rockové scény Marta Jandová. Umělecký program byl zakončen Pole Dance. Hosté měli možnost ochutnat nové menu SaSaZu. Není co více dodat.

Fotografie z párty mluví za vše. Podívejte se na ně ve fotogalerii:

-red-


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.