zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Selfie je mrtvé, ať žije plandid! Už znáte nejnovější instagramový trend?

Blogerka Ina T. má fotky ve stylu plandid dokonalé
Autor: www.instagram.com/ina_t_blog Blogerka Ina T. má fotky ve stylu plandid dokonalé
cernanm , Vydáno: 07.09.2017
Vše okolo nás podléhá trendům – móda, jídlo, bydlení a dokonce i pózování na fotkách. A právě teď frčí styl plandind. A možná takových fotek máte ve svém mobilu už spoustu a ani o tom nevíte.

reklama

Zvedněte ruku ti, kteří nemají v mobilu ani jedno „selfíčko“. No, možná se vás pár našlo, ale určitě vás není mnoho. Trend selfie ovládá sociální sítě už nějaký ten rok. Ale pozor, konečně je tu něco nového! Přichází éra plandid, která je celá o přirozenosti. Alespoň zdánlivé. Slovo plandind vzniklo spojením slov „planned“ a „candid“ – výsledná fotka má tudíž působit jako momentka, i když na ní pózujete.

A vůbec bych se nedivila, kdybyste takových fotek našli ve svém chytrém telefonu už mnoho. Ono totiž udělat hezkou selfie není jen tak a pokud objektiv nepatří mezi vaše kamarády, tak je i výsledek velmi často poněkud rozpačitý.

Plandid sluší každému

Za to na fotkách ve stylu plandid vypadá dobře každý! A jak vytvořit tuto super trendovou fotku? Úplně jednoduše! Stačí vybrat hezké místo a pak už jen lehce sklopit zrak, hlavu stočit lehce doleva či doprava (krásně tím protáhnete linii krku) a tvářit se jakoby jste byli něčím zaujatí na zemi či na objektu, na který hledíte (a je úplně jedno, že vlastně hledíte jak se říká doblba;). Stejně tak můžete vyzkoušet hluboký pohled za kameru, tzv. pohled do dáli. Tato varianta vypadá nejlépe při západu slunce, kdy vám na tvář dopadá měkké světlo.

No uznejte sami, nic těžkého to není že? Pro inspiraci si prohlédněte ještě galerii, kterou jsme pro vás připravili a pak už hurá do toho!

autor: Martina Hrušková

reklama

Související témata: Instagram , Selfie , Shopaholic Nicol , Bella Hadid , Ina T. , plandid

reklama

Přečtěte si také

reklama