Sexy pokoukání: Hasiči se štěňátky nafotili charitativní kalendář

Tyhle krásné chlapíky jsme vám už ukazovali. Teď jsou tu zase a s úplně novým kalendářem!

Celé to začalo už v roce 1993, kdy se pár lidí v Austrálii dalo dohromady a začali vyrábět a prodávat kalendář s polohanými svalnatými hasiči. Ovšem ne aby vydělali peníze pro sebe. Chtěli tím získat prostředky pro popáleninová centra v dětských nemocnicích.

Od té doby už hasičský kalendář vydělal přes 1,3 milionu dolarů, které pomáhají dětem v nemocnicích po celé Austrálii překonat bolest a utrpení spojené s vážnými popáleninami.

Letos šli vysekaní australští hoši ještě dál, spojili síly s Královskou společností pro prevenci týrání zvířat (RSPCA) a vyfotili se společně se štěňátky, aby mohl vzniknout nový kalendář na rok 2017. A my vám z něj už teď ukážeme pár fotek. Všechna vyfocená štěňátka zatím nemají páníčky, takže případní zájemci mohou požádat o jejich adopci. A kdo ví, třeba chlupatého kamaráda přiveze přímo někdo z hasičské eskorty, třeba Ray nebo Dave... Škoda, že je Austrálie tak daleko, že?

Tak se alespoň pokochejte pohledem:

A tady se můžete podívat na fotky z letošního kalendáře:

-ak-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.