Móda a krása

25. května 2016 04:20

Martina Čerňanská

SEZNAMTE SE: Akari a její svět plný sukní

Akari - sukně

Akari jsou sukně. A taky šaty a další módní kousky, které mají několik společných znaků: jsou originální a pohodlné, navrhované Klárou Šmakalovou a šité v Česku z materiálů vybíraných s láskou. A my jsme zavítali do Akariéru a popovídali jsme si s Klárou o její práci...

Značka Akari vznikla v roce 2008 a velmi rychle si našla své zákazníky. Akari sukně jsou prostě nádherné, pohodlné a jedna vám rozhodně stačit nebude :)

Akari miluje své zákaznice. Proto se je snaží předvědčit, aby se nebály ukázat nohy. V sukni, samozřejmě. Správně vybraná sukně totiž sluší všem ženám, bez ohledu na výšku, šířku nebo povahu. Proto modely Akari neuvidíte vyfocené na modelkách, ale jen na opravdických ženách (příbuzných, kamarádkách a zákaznicích). Dalším důkazem, že Akari to s vámi myslí dobře, je doživotní záruka na všechny výrobky.

Velká fotogalerie Akari modelů:

A kde si můžete sukni či šaty pořídit? Přímo zde:

Hotové sukně si můžete objednat online na www.akari.cz

Sukně na míru můžete objednávat na akari@akari.cz nebo se (po domluvě) přijít podívat do Akariéru: Bubenská 1, Praha 7, druhé patro, dveře č.265

Sledovat Akari můžete také na Facebooku – www.facebook.com/akari.skirts

A pokud budete tento víkend v Praze, vyrazte na piazzettu Národního divadla, kde bude probíhat další ročník Dyzajn marketu a můžete se s Akari potkat naživo! No a také si rovnou nějakou letní sukýnku pořídit:).

Sdílejte článek
Štítky Facebook Česko Praha oděv Národní divadlo v Praze Akari