Móda a krása

10. července 2016 04:50

Martina Čerňanská

SEZNAMTE SE: La femme Mimi a její kus Asie v Česku

La femme Mimi

Natáčení medailonku s návrhářkou Mimi Lan o její značce La femme Mimi bylo pro mne velmi osobní záležitostí. Před lety jsem měla tu čest pro tuto neuvěřitelně kreativní ženu pracovat a byla to pro mne životní zkušenost, ze které čerpám dodnes.

Mimi je totiž nejen velmi tvůrčí bytost, ale také neuvěřitelně pracovitá a její energie je prakticky nevyčerpatelná. Do teď stále nerozumím tomu, jak je možné, že prakticky sama řídí celou firmu, navrhuje, šije na zakázku, stará se o dvě děti a manžela. Každý den vaří a to rovnou několik jídel a ještě s úsměvem hostí své přátelé. A to má ještě se značkou La femme Mimi spustu dalších plánů, které, jak ji znám, zrealizuje již brzy:). Takže když mám někdy pocit, že jsem už unavená, přetažená a měla bych odpočívat, vzpomenu si na Mimi a jedu dál. A ono vždycky jde!

Oblečení La femme Mimi podtrhuje ženskou krásu. Na první pohled vidíte půvabnou ženu, napodruhé si všimnete vyjímečných šatů. Design La femme MiMi se soustředí na formu, barevné kombinace a především na kvalitu látek. Je to značka, která umocňuje ženskost, přesto zůstává pohodlnou a inspirující. Její jedinečnost spočívá v pestrých barvách, vzorech a především ručních výšivkách, jejichž motivy navrhuje sama Mimi (foto napravo: archiv Simon Says Casting)

Pokud jste z Prahy nebo máte cestu kolem, rozhdoně navštivte butik La femme Mimi, který najdete ve Štěpánské ulici č. 51 na Praze 1. Zážitek začíná již před obchodem. Pořádně si prohlédněte výlohy butiku - je to samo o sobě umělcké dílo. Interiér vám poté je potvrdí, že jste se ocitli tak trochu v jiném světě.

A jestli to máte do Prahy daleko, podívejte se na www.lafemmemimi.com, facebook nebo instagram. Nejen, že můžete nakupovat online, ale najdete tam také mnoho inspirace!

Malou ukázku toho, co se za značkou La femme Mimi skrývá, máme pro vás právě teď:

Připravila: Martina Čerňanská

Sdílejte článek