Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Móda a krása

Seznamte se s reálnou Locikou: Nikdy v životě si nenechala stříhat vlasy

O pohádce Rapunzel neboli Locika od Bratří Grimmů jste určitě slyšeli, ti mladší z nás, budou znát spíše americký animovaný film Na vlásku, který vznikl ve studiu Disney v roce 2010. Tato žena získala díky délce svých vlasů přezdívku po tomto děvčeti se zlatým dlouhatánským copem.
Vydáno: 10.12.2015
Tere Lynn Russell si nikdy v životě nenechala ostříhat vlasy
Tere Lynn Russell si nikdy v životě nenechala ostříhat vlasy Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pětačtyřicetiletá Tere Lynn Svetlecich Russell, je opravdu velice zvláštní a rozhodně ji nepřehlídnete. Tedy, ji možná ano, ale její vlasy 100% ne, ještě nikdy si je totiž nenechala ostříhat, ani zastříhnout. Doopravdy. Nikdy.

Tere Lynn má pět dětí, které s manželem vychovávají v rodinném domě v Morris, v Illinois. Callan (13), Cendalyn (11), Chaz (10) a Chesney (8), Chapin (3) tedy čtyři dcery a jednoho syna, všechny dcery si také nechávají narůst dlouhé vlasy a nikdy nepoznaly, co to je zastřihnout konečky roztřepených vlasů. Jejich vlasy měří dohromady více než čtyři a půl metru!

A pokud si při každém mytí vlasů říkáte, že je opravdu obrovský „opruz,“ představte si, co to musí být pro ně. To musí být opravdu utrpení. Dívky si ještě mohou mýt své vlasy normálně ve stoje ve sprše, ale Tere Lynn nemůže. Má je už tak těžké, že dokonce při jejich mytí ztratila rovnováhu a upadla. Mokré vlasy ji „stáhly k zemi.“ Nyní si je tedy musí mýt vkleče. Má to i další nevýhody, jak sama matka vypověděla, a sice třeba to, že si je omylem přibouchne do dveří, lezou jí do pusy, dost často si je vysavačem při luxování vysaje, a děti jí na nich pravidelně stojí, a když se pak pohne, není to zrovna příjemné. „Údržba“ jejich krásných dlouhých vlasů také něco stojí, jak sama přiznává… „Je to docela drahé, naše dívky spotřebují každá na jedno mytí čtvrt láhve kondicionéru. A jak sami dobře víte, kvalitní kondicionér není zrovna levná záležitost!“

To ale rozhodně Tere Lynn nedonutí k tomu, aby si vlasy zkrátila. To její osmiletá dcera Chesney má jiný názor, nedávno prý prohlásila, že by si nechala vlasy moc ráda v dohledné době alespoň o 10 palců (cca 25 cm) zastříhnout. Tak uvidíme, jestli jí to rodina z pohádky Bratří Grimmů dovolí.

Podívejte se na neuvěřitelný příběh této rodiny:

Vlasy
Vlasy

zdroj: Barcroft TV

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama