zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Soutěžte s námi o 3 luxusní parfémované vody od Lancôme

Soutěžte s námi o 3 luxusní parfémované vody od Lancôme
Autor: elnino.cz Soutěžte s námi o 3 luxusní parfémované vody od Lancôme
cernanm , Vydáno: 13.10.2016
V létě jsme voněly hlavně po opalovacím krému a jahodách. S dlouhými podzimními večery ale přichází doba, kdy se v nás opět probouzí dáma. Okouzlující, trochu tajemná, sexy a v závoji krásné vůně vplouváme do společenské sezony…

reklama

Znáte to, vše musí být ten večer dokonalé. Od krajkového spodního prádla, přes nové rafinované šaty až po perfektní make-up. Dnešní večer bude váš a chcete si ho náležitě užít. Nemůžete být královnou bez té poslední, ale naprosto jedinečné tečky vaší krásy, kterou je vůně. Ta, kterou tolik obdivují přítelkyně, a on z ní nemůže usnout.

Vyberte si nový parfém, který dokonale splyne s vaší osobností. A z jakých fantazií tento podzim můžete vybírat?

Jak najít tu pravou vůni?

  • Řiďte se ale výhradně vlastním vkusem! Věřte především intuici a počkejte, až ve vás některá vůně vyvolá emocionální reakci, prostě budete vědět, že je to ono.
  • Parfémy nestříkejte na papírky, ale na svou kůži, tam totiž voní opravdu jinak!
  • Čich se unaví a za chvíli by už vás začal zrazovat. Dejte si proto mezi zkoušením parfémů pauzu a vybavte se pytlíkem se zrnky pražené kávy, které vaše čichové buňky zneutralizují!
  • Nechte si vůni „projít hlavou“ a vraťte se pro vybraný parfém s odstupem několika dní. Ceny parfémů se mnohou dost lišit. Pozor na pokoutné prodeje nebo naopak přemrštěné ceny v některých kamenných obchodech. Prozkoumejte i internet, zda nenajdete lepší ceny právě tam. Vybírejte si ale renomované obchody jako například osvědčené Elnino.cz

Amouage Bracken Woman Foto: Amouage Bracken Woman, Foto: elnino.cz

Královna večera

Chcete nechat vůni mluvit za vás, vyprávět o vašem sebevědomí a sexappealu? Vyberte takovou, která dá okolí najevo, jak silná osobnost jste. Základ z pačuli a břízy, srdce z lilie, heřmánku a narcisu se zemitou přísadou kůže a hlava složená z lesních vůní z kapradin a bobulí. To je Amouage Bracken Woman. Nezastírá, že je aromatická a nehodí se pro děvčátka. Její nositelka musí být ženou se vším všudy. Zahalte se do ní na večer, kdy se chcete cítit královnou, bez pochybností o tom, co chcete.

Frais Monde Etesian Foto: Frais Monde Etesian, Foto: elnino.cz

Olej s vůněmi Středomoří

Parfémovaný olej potěší milovnice přírody a produktů bez alkoholu. Nanášejte ho po kapkách tam, kde vám proudí krev, aby se esence uvolnily. Stýská se vám v podzimním chladu po horkém středomořském pobřeží? Trocha slunce se skryla v tónech parfémovaného oleje Frais Monde Etesian. Přenese vás do těch chvil, kdy jste se procházela olivovým hájem, citrusovou zahradou a dvorkem plným levandule. Snoubí v sobě teplé esence ambry, pižma a vanilky, které odlehčují citrusy, mandarinka a pelargonie. Uklidňující levandule už jen dotváří nádhernou souhru ve spojení s olivovým dřevem.

Dior Sauvage Foto: Dior Sauvage, Foto: elnino.cz

Něco pro něj nebo pro vás?

Nezapomeneme ani na muže. A nejlépe, když mu vůni vyberete vy sama. Chcete přeci, aby voněl nejlépe právě vám? Je to pouto vzájemné intimity a také trochu značka vaší osobnosti, kterou do svého muže otisknete, když mu vyberete parfém. Určitě neodoláte parfému Dior s názvem Sauvage. Uvidíte, jak je návykový! Pikantní srdce ze sečuánského a růžového pepře, pačuli a hřejivé dřevo je vylepšené o svěží mix ovoce a květin. Ucítíte grapefruit, bergamot i pelargonii a možná, že se Sauvage nenápadně přemístí do vaší dámské kabelky.

La Vie Est Belle L´Eclat od Lancôme Foto: La Vie Est Belle L´Eclat od Lancôme, Foto: elnino.cz

Luxusní novinka La Vie Est Belle L´Eclat od Lancôme

Do této orientálně-květinové vůně se zamilujete na první přičichnutí. Oproti původní La Vie Est Belle působí letošní nová verze La Vie Est Belle L´Eclat výrazně odlehčenějším a svěžejším dojmem. Srdce opět pohltí pomerančové květy, které v kombinaci s bílými květinami dodávají vůni novou tvář. Základ tvoří santalové dřevo a vanilka, v úvodu pak nečekaně zazáří svěží bergamot.

Vyhrajte 3x La Vie Est Belle od Lancôme!

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte tolik oblíbenou vůni od Lancôme La Vie Est Belle! 

Zapojit se můžete pomocí webového formuláře, kde odpovíte na jednoduchou otázku!

Soutež probíhá od 30.10. do 5.11. 2017

Vyhrává správná odpověď, která dorazí na 100., 200. a 300. místě.

Herní řád

reklama

Související témata: vůně , Lancôme , Elnino.cz , podzimní vůně , parfémy

reklama

Přečtěte si také

reklama