Soutěžte s PROFISKIN.cz o make-up stylovou proměnu s vizážistkou!

Každá žena chce být krásná a snad žádná neodmítne nabídku nechat se zkrášlit. My pro vás takovou nabídku máme. Přihlaste se a třeba porota vybere právě vás.

Součástí proměny bude samozřejmě úvodní konzultace a typologie pleti, abychom vybrali ty správné produkty. Vítězka absolvuje nejdříve kompletní ošetření pleti, dále make-up, poradenství a na závěr své zkrášlující seance obdrží dárek.

Během proměny bude používána dekorativní kosmetika ARTDECO, která je v současné době partnerem světové modelingové soutěže Elite Model Look, a proto se také zaměřuje na produkty pro nalíčení ve vysokém rozlišení při natáčení a focení. Make-upy a fixační produkty této značky vám poskytnou dokonalý vzhled na každé fotografii, na každém záběru včetně selfie fotek.

Tím ale nekončíme! Vítězce proměny zajistíme přirozené opálení jako od moře! PROFISKIN.cz přináší organické samoopalovací produkty VITA LIBERATA. Nejprodávanější samoopalovací kosmetika v Evropě pleť přirozeně opálí a zároveň o ni pečuje a dokonce omlazuje! Produkty VITA LIBERATA má v oblibě například Gwyneth Paltrow, Kim Kardashian nebo Ellie Goulding. Kompletní nabídku samoopalovacích krémů, gelů, pudrů a dalších produktů značky VITA LIBERATA najdete ZDE.

A teď se můžete podívat, jaké zázraky šikovná vizážistka dokáže:

Jaké jsou podmínky?

Pokud chcete zkusit zkrášlující proměnu s vizážistkou, pošlete nám fotku svého obličeje nejpozději do 17. května. Nezapomeňte zároveň uvést i své kontakty, abychom se s vámi mohli spojit v případě, že budete pro proměnu vybrána.

Kontakty můžete psát a své fotografie nahrávat ZDE.

Ze všech došlých fotografií vybere redakce 10 nejlepších, které zveřejníme na webu Prima Ženy, kde budou čtenářky a čtenáři hlasovat o tom, která z přihlášených žen si proměnu nejvíce zaslouží. Ze 3 nejlépe ohodnocených žen pak odborná porota vybere vítězku, která absolvuje v pražském showroomu Profiskin make-up proměnu s vizážistkou a podstoupí aplikaci přirozeného opálení pomocí samoopalovacích produktů.

Svou účastí souhlasíte, že v případě, že proměnu podstoupíte, s vámi budeme moci natočit video a pořídit fotografie, které budou publikovány na webu Prima Ženy a případně dalších webech a sociálních sítích využívaných FTV Prima.

Seznamte se s profesionály

Internetový obchod PROFISKIN.cz nabízí výběr těch nejlepších značek dekorativní, ale také pleťové a organické samoopalovací kosmetiky. Hlavním benefitem je úroveň poskytovaného poradenství jak online, tak přímo v showroomu na pražských Vinohradech.

Tady čeká proměna jednu z vás:

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima Evropa kosmetika Elite Model Look Gwyneth Paltrowová Kim Kardashianová Ellie Gouldingová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.