Móda a krása

18. listopadu 2015 04:40

Lucie Průchová

Spodní prádlo jako zbraň: Vytaste se s těmito kousky a on vám kývne na cokoli

Zapomeňte na bavlněnou, leč pohodlnou spodní garderobu a sáhněte po modelech, co ho připraví o rozum a zvýrazní vaše přednosti.

Inspirujte se barvou spadaného listí, obšlehnete něco z jejich pestré palety a vyměňte chundelatý župan, co vás automaticky pasuje na ledního medvídka, za ten, co vás promění v elegantní a smyslnou dračici. Když si to v tomto oblečku napochodujete do ložnice, věřte, že to s ním udělá mnohé, ale spánek to určitě nebude! Ten ho totiž přemůže až poté!

Provedeme vás tím, co by každé ženě nemělo chybět v jejím intimním šatníku. Vůbec ale nechceme slyšet výmluvy, že proto, abyste je nosila, musíte mít hned ukázkové míry 90-60-90. To není podmínkou. Zazářit v negližé můžeme všechny, bez ohledu na to, jestli máme bujný hrudník, lentilky pod kobercem, štíhlou, nebo ryze ženskou postavu. Inspirujte se a udělejte radost sobě i svému milému.

Stýskáte si nad tím, že k vám nebyla příroda v oblasti výstřihu dostatečně štědrá? Nemusíte!

Stačí si chytře pohrát se zdobnými prvky, co plní funkci 2 v 1. Na první pohled vám ukradnou pozornost a na ten druhý vám opticky přifouknou vaše dvojčata. Zaměřte se na modely, co šmrncovně kopírují křivky vašich smyslných kopečků. Pánové vás tři nepustí ze zorného pole, oni se totiž nebudou moci vynadívat. A věřte tomu, že bude na co.

Rozkvést do krásy – klidně i teď na podzim

I když se příroda ukládá ke spánku, vy ji nemusíte následovat. Probuďte ve svém muži svádivou touhu a vymodelujte své ženské tvary vyššími kalhotkami, co se opět vracejí na scénu. Možná si budete říkat, ať nepůsobíte babičkovsky, ale věřte tomu, že on vás takto oděnou bude chtít vídat častěji. Na černém podkladu nádherně vyniknou rudá nebo sytě růžová poupata a kalhotky s krajkou po stranách a podprsenkou na způsob nestárnoucí korzetu zalahodí vašemu pasu. Nádherně totiž zvýrazní oblé boky a přitáhnou pozornost k pasu. A tento kontrastní rozdíl je podle sexuologů sám o sobě vzrušující. Ještě váháte?!

Krajka: Svádivá, transparentní a hlavně pekelně sexy

Pokud si netroufáte na kompletní krajkové prádlo, které upozorní na každou nedokonalost, vklouzněte do modelů, které vaše poklady odprezentují na výbornou s její decentní aplikací. O ten správný drive a dokonalou atmosféru se ale také postará krajkový korzet nebo body. Totéž platí i o kalhotkách. Krajka je totiž nestoudná a prostořece ukazuje mnohé, ale přitom si zachovává hravou stydlivost a ponechává prostor pro představivost. A v této sféře jsou pánové obzvlášť talentování. Krajku přeneste klidně i na okraj podvazku, ty totiž nevyjdou z módy snad nikdy. A co si přivzít jako doplněk? Inspirujte se Marylin Monroe a jejím tahákem, kterým je parfém Chanel No. 5

Co dál aneb seznam svádivého arzenálu dámy!

- Rozhodně župan. Chladivý satén decentně rozehřeje krajkové negližé a může být něčím jako oponou, kterou když drahý odhrne, naskytne se mu výhled, na který hned tak nezapomene.

- Korzet. Upozorní na pas, pozvedne a vykouzlí dekolt. A co zvolit ten s autentickým zavazováním? Věřte, že tuto část bude mít partner v práci permanentně. A třešničkou nakonec jsou samozřejmě legendární podvazky. Ještě že je my, ženy, máme!

- Erotické šaty s jasným poselstvím. Jejich účelem je, abyste se (mu) líbila. Vybírat můžete z korzetového střihu, krajkové pavučiny nebo laškovných průstřihů. Hranice mezi prostopášnou svůdností a jemným erotičnem skutečně existuje, skvěle ji vystihují tyto sexy šaty. Od teď budete jeho femme fatale.

- Babydoll. Je mladistvý, hravý a hlavně sluší. Bez kompromisu skryje nutné a poukáže na potřebné. Za nás rozhodně palec nahoru.

- A jaké barvy? Bát se rozhodně nemusíte smaragdově zelené, odstínu bordó, koňaku, šampaňského, půlnoční modři, ale i černé, antracitové, holubí modři nebo mladistvé a svěží starorůžové.

Sdílejte článek
Štítky Marilyn Monroe kalhotky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.