zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Super trik, aby vaše punčocháče vypadaly stále jako nové

Punčocháče na celý život
Autor: archiv Calzedonia Punčocháče na celý život
cernanm , Vydáno: 04.10.2016
Punčocháče, které i po častém nošení a vyprání vypadají stále jako nové – pevné, nevytahané, bez jakýchkoliv "řidších míst". Také vám to přijde jako ve snu? Pozor, my víme, jak to udělat, aby se sen stal skutečností!

reklama

Stále více žen nosí sukně a šaty i v zimě. A to je dobře! Ovšem s prvními chladnými rány nastává otázka, co k sukni obléct, abyste nezmrzla. Naštěstí v dnešní době je opravdu z čeho vybírat – od klasických silonek (osobně nevím, jak zrovna tato tenoučká vrstva může někoho zahřát, ale kamarádka mi přísahala, že ji opravdu hřeje) přes silnější punčochy a punčocháče až po legíny. Všechny tyto varianty najdete v obchodech v nepřeberném množství barev, vzorů a materiálů.

Tentokrát se zaměříme na klasické punčocháče. Jsou silnější než klasické silonky a můžete vybírat v různých tloušťkách (ty s označením DEN 40 a více jsou na zimu ideální). Také si můžete zvolit, jaký chcete materiál. Na zimu jsou nejlepší vlněné a úplně ideální (a odzkoušeno na vlastní kůži) jsou ty s příměsí kašmíru.

Pokud už nějaké vlněné punčocháče máte, jistě víte, že není nejsnadnější je udržet v dobré kondici. Po několika vypráních a pravidelném nošení jednoduše i ty z nejlepších materiálů začnou tak nějak povolovat a ztrácet původní pružnost a pevnost. Tak tomu je odteď konec! Máme pro vás skvělý trik, jak je ošetřit, aby vypadaly stále jako nové. A v čem je to tajemství? V mrazu! Ano, ano, slyšíte správně. Až si příště koupíte nové punčocháče, udělejte s nimi následující: namočte je, vložte do igelitového uzavíratelného sáčku a vložte přes noc do mrazáku. Druhý den je vyndejte, nechte rozmrznout a uschnout.

Toto stačí udělat pouze jednou, před prvním nošením. Voda v kombinaci s mrazem způsobí to, že vlákna ztvrdnou, zpevní se a budou mnohem méně náchylnější k poškození.

Takže odteď žádná vytahaná kolena, žádné žmolky, jen krásné nohy :).

reklama

Související témata: legíny , punčocháče

reklama

Přečtěte si také

reklama