zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Svatební šaty? Vyberte si je podle svého znamení!

1/12: Beran
svatební šaty beran

Berani  jsou odvážné a tvrdohlavé osobnosti, což vás přímo předurčuje pro originalitu a nevšední pojetí svatebních šatů. Inspirujte se svatbou Solange Knowles, která se zahalila do bílého overalu a byla naprosto jedinečná.

 

Běžné svatební salony plné podobných střihů a konvenčních šatů nejsou nic pro vás. Vyhledejte módní designerku, se kterou stvoříte svatební outfit, jaký žádná jiná nemá!

 

2/12: Býk
svatební šaty býk

Jste-li narozena ve znamení Býka, váš dokonalý svatební den musí být o vášni, ohni a smyslnosti. Klidně se pusťte do velké romantiky, ovšem sexuální podtón nesmí chybět.

 

Ideálně vám bude sedět opulentní romantická róba, kterou můžete vynést pouze vy! Pryč se strohostí, umírněností a chladnou elegancí. Vy potřebujete sálat oheň!

 

3/12: Blíženci
svatební šaty blíženci

Není vůbec špatné, že jako Blíženec někdy máte dvě strany. Ve svatební den to pro vás znamená, že můžete mít více věcí najednou.

 

Zamyslete se nad šaty, které mají měnící se povahu – stejně jako vy. Mohou být vytvořené ze dvou samostatných částí nebo mít oddělitelnou sukni, kterou večer sundáte a vytvoříte jinou verzi svatebního outfitu.

4/12: Rak
svatební šaty rak

Klasika, tradice, krása – to je vaše motto. Jako žena - Rak nehledáte zbytečnou extravaganci, nejlépe se budete cítit v krásných klasických šatech s hlubokým výstřihem, které všechny rozpláčou. Vy budete princezna, které se všichni mohou jen klanět. 

5/12: Lev
svatební šaty lev

Dobře, paní Všichnisedívejtejennamě! Když spustí svatební pochod, chcete jako žena - Lvice nejdramatičtější vstup. Proč by se vaše vrozená síla neměla ve svatební den projevit?

 

Vylepšete to! Přežeňte to! Vyneste svatební šaty s pláštěm, převlékněte se za antickou bohyni s lukem a šípem, buďte za Kleopatru, přidejte obrovskou mašli. Cokoliv uděláte, všechny oči budou hledět jen na vás.

6/12: Panna
svatební šaty panna

Detail – to je mantra vašich svatebních šatů. Pokud někdo ocení nádheru ruční práce, krystalů, našitých perel nebo složitých výšivek, jste to vy, milé Panny.

 

Nic vám nebude slušet lépe než spojení zdobnosti a nevinnosti. Vyšívaní a krajka bude to pravé ořechové pro vás.

7/12: Váhy
svatební šaty váhy

Vy jste svatební superstar! Milujete všechno, co je ultra-ženské a krásné. Máte tolik možností, z čeho vybírat. Zapomeňte na strohé střihy bez ozdob. Váhy musí být nádherné, rafinované a ženské.

 

Perfektně vám budou slušet květinové vzory, volány, zdůrazněná křivka boků a pasu. Ukažte celou svou ženskou podstatu a ženich půjde do kolen.

 

 

 

8/12: Štír
svatební šaty štír

Jste plná touhy, lásky a vášně. Pro svého manžela hoříte a nemůžete se dočkat, až řeknete “ano”.

 

Štírky jsou sexy nevěsty a podle toho vybírejte své svatební šaty. Ukažte své přednosti, nebojte se výstřihu ani rozparku. Jen si dejte pozor, abyste nepřekročila tu jemnou hranici mezi “sexy” a “už moc”.

9/12: Střelec
svatební šaty střelec

Jako Střelec vidíte život jako dlouhou cestu, která vás vede z jednoho úžasného místa na druhé. Vaše svatba bude vibrovat emocemi a nápady. Stejně pojměte i své šaty.

 

Proč se držet bílé? Zkuste růžovou v  luxusním “boho" stylu a na hlavu si místo závoje posaďte věnec rudých růží.

 

10/12: Kozoroh
svatební šaty kozoroh

Ve váš svatební den nepotřebujete žádné zbytečné ozdoby. Jste přeci žena - Kozoroh a nepotřebujete se předvádět, protože vás stejně všichni dávno uznávají.

 

Inspirujte se jednoduchými liniemi, moderní čistotou a hladkým designem šatů. Pamatujte si, že i Kate Middleton je Kozoroh.

11/12: Vodnář
svatební šaty vodnář

Snažíte se, milá Vodnářko, abyste neničila svět víc než ostatní lidé? Pak budete potřebovat ekologické šaty. Svatební ozdoby mohou být tak zbytečné: od květů až po dekorace.

 

Všechny věci, které musíte koupit pouze k jednomu použití, vynechte. Při výběru šatů se sejděte s návrhářem, který používá udržitelné materiály. Prohlédněte domácí klenoty, třeba zjistíte, že šaty vaší maminky nebo babičky budou s malými úpravami naprosto perfektní!

 

12/12: Ryby
svatební šaty ryby

Milé Ryby, váš svatební den bude jako obraz od mistra: snový, nepředvídatelný a romantický. Oceán, který se prochází uvnitř vás, se zrcadlí ve vašich šatech.

 

Co by mohlo být lepší než šaty, které jsou jako vodopád tkaniny? Splývavá nádhera bez korzetů a obručí, rozevláté závoje a kaskády jemné látky, to je cesta pro správný průtok vaší lásky ve svatební den.

 

-ku-

reklama