Svatební šaty? Vyberte si je podle svého znamení!

Svatební šaty? Vyberte si je podle svého znamení!

Bílé svatební šaty jako první oblékla královna Viktorie. Možná byla malá a nepříliš atraktivní, ale silou své jedinečné osobnosti všechny přesvědčila, že takhle má vypadat ta nejkrásnější nevěsta. Jaké šaty jsou ty pravé pro vás? Vyberte si je nejen podle své postavy, ale třeba i podle povahy svého znamení.

Beran

Berani jsou odvážné a tvrdohlavé osobnosti, což vás přímo předurčuje pro originalitu a nevšední pojetí svatebních šatů. Inspirujte se svatbou Solange Knowles, která se zahalila do bílého overalu a byla naprosto jedinečná.

Běžné svatební salony plné podobných střihů a konvenčních šatů nejsou nic pro vás. Vyhledejte módní designerku, se kterou stvoříte svatební outfit, jaký žádná jiná nemá!

Býk

Jste-li narozena ve znamení Býka, váš dokonalý svatební den musí být o vášni, ohni a smyslnosti. Klidně se pusťte do velké romantiky, ovšem sexuální podtón nesmí chybět.

Ideálně vám bude sedět opulentní romantická róba, kterou můžete vynést pouze vy! Pryč se strohostí, umírněností a chladnou elegancí. Vy potřebujete sálat oheň!

Blíženci

Není vůbec špatné, že jako Blíženec někdy máte dvě strany. Ve svatební den to pro vás znamená, že můžete mít více věcí najednou.

Zamyslete se nad šaty, které mají měnící se povahu – stejně jako vy. Mohou být vytvořené ze dvou samostatných částí nebo mít oddělitelnou sukni, kterou večer sundáte a vytvoříte jinou verzi svatebního outfitu.

Rak

Klasika, tradice, krása – to je vaše motto. Jako žena - Rak nehledáte zbytečnou extravaganci, nejlépe se budete cítit v krásných klasických šatech s hlubokým výstřihem, které všechny rozpláčou. Vy budete princezna, které se všichni mohou jen klanět.

Lev

Dobře, paní Všichnisedívejtejennamě! Když spustí svatební pochod, chcete jako žena - Lvice nejdramatičtější vstup. Proč by se vaše vrozená síla neměla ve svatební den projevit?

Vylepšete to! Přežeňte to! Vyneste svatební šaty s pláštěm, převlékněte se za antickou bohyni s lukem a šípem, buďte za Kleopatru, přidejte obrovskou mašli. Cokoliv uděláte, všechny oči budou hledět jen na vás.

Panna

Detail – to je mantra vašich svatebních šatů. Pokud někdo ocení nádheru ruční práce, krystalů, našitých perel nebo složitých výšivek, jste to vy, milé Panny.

Nic vám nebude slušet lépe než spojení zdobnosti a nevinnosti. Vyšívaní a krajka bude to pravé ořechové pro vás.

Váhy

Vy jste svatební superstar! Milujete všechno, co je ultra-ženské a krásné. Máte tolik možností, z čeho vybírat. Zapomeňte na strohé střihy bez ozdob. Váhy musí být nádherné, rafinované a ženské.

Perfektně vám budou slušet květinové vzory, volány, zdůrazněná křivka boků a pasu. Ukažte celou svou ženskou podstatu a ženich půjde do kolen.

Štír

Jste plná touhy, lásky a vášně. Pro svého manžela hoříte a nemůžete se dočkat, až řeknete “ano”.

Štírky jsou sexy nevěsty a podle toho vybírejte své svatební šaty. Ukažte své přednosti, nebojte se výstřihu ani rozparku. Jen si dejte pozor, abyste nepřekročila tu jemnou hranici mezi “sexy” a “už moc”.

Střelec

Jako Střelec vidíte život jako dlouhou cestu, která vás vede z jednoho úžasného místa na druhé. Vaše svatba bude vibrovat emocemi a nápady. Stejně pojměte i své šaty.

Proč se držet bílé? Zkuste růžovou v luxusním “boho" stylu a na hlavu si místo závoje posaďte věnec rudých růží.

Kozoroh

Ve váš svatební den nepotřebujete žádné zbytečné ozdoby. Jste přeci žena - Kozoroh a nepotřebujete se předvádět, protože vás stejně všichni dávno uznávají.

Inspirujte se jednoduchými liniemi, moderní čistotou a hladkým designem šatů. Pamatujte si, že i Kate Middleton je Kozoroh.

Vodnář

Snažíte se, milá Vodnářko, abyste neničila svět víc než ostatní lidé? Pak budete potřebovat ekologické šaty. Svatební ozdoby mohou být tak zbytečné: od květů až po dekorace.

Všechny věci, které musíte koupit pouze k jednomu použití, vynechte. Při výběru šatů se sejděte s návrhářem, který používá udržitelné materiály. Prohlédněte domácí klenoty, třeba zjistíte, že šaty vaší maminky nebo babičky budou s malými úpravami naprosto perfektní!

Ryby

Milé Ryby, váš svatební den bude jako obraz od mistra: snový, nepředvídatelný a romantický. Oceán, který se prochází uvnitř vás, se zrcadlí ve vašich šatech.

Co by mohlo být lepší než šaty, které jsou jako vodopád tkaniny? Splývavá nádhera bez korzetů a obručí, rozevláté závoje a kaskády jemné látky, to je cesta pro správný průtok vaší lásky ve svatební den.

-ku-

Sdílejte článek
Štítky šaty svatební šaty Catherine, princezna z Walesu Solange Knowles

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.