Móda a krása

1. května 2019 04:20

Lucie Průchová

Tato žena se nikdy nesměje! Neuvěříte proč

Za posledních čtyřicet let se nikdy neusmála. Když už se zdá, že by ji přece jen něco mohlo rozesmát, stáhne koutky a myslí na něco úplně jiného. A důvod? Tomu nebudete věřit!

Dalo by se tomu říct hledání fontány věčného mládí. Tato žena se vlastně už v dětství rozhodla, že její obličej nikdy nepokryjí vrásky, které ji děsily už jako malou holčičku.

Její metoda se zdá opravdu podivná až bizarní, ale ona tvrdí, že je to lepší, než když ženy propadnou potřebě zdokonalovat svůj obličej plastickými operacemi. Ve svých deseti (!) letech se prostě rozhodla, že její obličej tyto rýhy času „nezhyzdí“.

Nyní je Tess Christian padesát let a sami vidíte, jak vypadá její obličej, vrásky sice nemá, ale nepřipadá vám jako mrtvola?

Chápete to, že se neusmála ani tehdy, když se jí narodila dcera? Její dítě nikdy nevidělo matku smát se. Jaké to bylo asi dětství?

Naštěstí to dceru, zdá se, nepoznamenalo a má zřejmě jiné životní priority, než uchovat si obličej bez vrásek tak, že se nebude smát. Úsměv jí opravdu sluší!

„Poté, co se mi narodila Stevie, byla jsem ohromena a měla jsem radost, že je zdravá a krásná, ale ani tehdy jsem necítila potřebu se usmívat,“ říká a dodává, že jediné, co je pro ni ve skutečnosti důležité, je udržet si dokonalý, mladistvý vzhled.“

„Moje strategie je přirozenější než botox a efektivnější než jakékoliv drahé kosmetické krémy nebo pleťové masky. To, že se nesměju, není tím, že se cítím mizerně. Miluji život! Jen prostě nemám pocit, že to musím dokazovat tím, že chodím s úsměvem na tváři. Přátelé mi dali přezdívku Mona Lisa, podle známého obrazu Leonarda da Vinciho. I to mě tenkrát velice pobavilo, ale prostě se umím smát vnitřně, nedávám své pocity najevo.“

Nevíme, jak vám, ale nám to přijde chorobné, a proto vás prosíme: smějte se, co to půjde!

Smích od ucha k uchu je to nejlepší, co známe. Smích je lék na vše, a jak je známo, prodlužuje život. A že budeme mít obličej s nějakou tou vráskou? NEVADÍ! Určitě lepší než vypadat jako kyselý citron!

-lup

Sdílejte článek
Štítky Mona Lisa Leonardo da Vinci

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.