Móda a krása

12. září 2015 04:45

Lucie Průchová

TEST: Tvar vaší rtěnky prozradí, jaká jste! Souhlasí?

TEST: Tvar vaší rtěnky prozradí, jaká jste! Souhlasí?

Je tolik věcí, které prozradí vašemu okolí, jaká opravdu jste, a nemusíte ani otevřít své sladké rtíky. Už podle toho, jak se oblékáte, jaké nosíte boty a kabelky, řekne o vašem JÁ víc, než byste si možná někdy přála.

Ale jsou tu i rtěnky a jejich „tvaromluva“. Věděla jste, že podle toho, jaký má tvar vaše rtěnka, když ji nějakou dobu používáte, se dá určit, jakou máte povahu? Také nás to zaujalo a musíme říct, že to sedí. Máme tady pro vás 8 tvarů, které odpovídají 8 typům žen. Porovnejte obrázky se svou rtěnkou a přečtěte si, co o vás její tvar prozrazuje. Jste přátelská, hysterická, pracovitá nebo ta nejlepší kamarádka, co můžeme potkat? Možná se v popisu opravdu poznáte, vyzkoušejte to!

Diagonální špička

Jste charismatická a ambiciózní, takoví lidé byli vždy přirozenými vůdci. Strašně ráda organizujete a zařizujete, často jste středem pozornosti, bavíte celou společnost, až lidem tečou slzy z očí. Vaše dychtivost mít vše pod kontrolou a na svých bedrech může příležitostně lidi kolem vás obtěžovat. Ale nepopiratelně jste velice oblíbená u své rodiny, přátel a dokonce i spolupracovníků.

Zakřivená špička

Už jako dítě jste věděla, co chcete, a nechápala jste, jak to, že to tak nemají i ostatní. A tohle vám vydržřelo i v dospělosti. Máte v sobě spoustu lásky, kterou ráda rozdáváte, a dělá vám dobře, když můžete pomáhat druhým, kteří vaši pomoc potřebují. Jste neuvěřitelně kreativní, což je skvělé, ale máte tendenci nakládat si na hřbet víc, než jste schopna zvládnout. Milujete všechna zvířata, v minulém životě jste byla určitě pes :-)

Ostrá špička

Jste elegantní a sexy, flirtování vám jde úplně přirozeně. To vám všechny kamarádky závidí. Když si vybíráte dovolenou, vždy dáte přednost jedinečným aktivitám, než abyste se válela celý den u moře nebo bazénu. Lidé si občas myslí, že jste domýšlivá nebo marnivá, ale stačí vás lépe poznat, a hned změní názor. Jste velmi, velmi dobrá v karaoke.

Plošinka

Nikdy vám nevadí mít špinavé ruce, pokud vykonávají nějaký úkol. Koneckonců úplně nejvíc vás dokáže naštvat, když nemůžete dokončit něco, co jste začala. Vaše zvědavost nezná hranic, nikdy se nebojíte klást otázky nebo riskovat. Kvůli své povaze jste se dostala do potíží už jako dítě. V dospělosti vám ale často tyto vlastnosti pomohly k tomu, abyste dostala, co chcete, ať už se jedná o kariéru, vztahy nebo společenský život.

Původní tvar

Jako dítě jste se cítila nesvá, když jste měla porušit nějaká pravidla. Dokonce i dnes jste nervózní, že svým chováním zklamete jiné lidi, a bolí vás, když svým počínáním někoho zarmoutíte. Vždy jste se ohlížela víc na ostatní než na sebe. Na druhou stranu z vás tato empatie dělá velice milou osobu, která je vždy cennou součástí každého týmu.

Dokulata

Obývací pokoj je nejoblíbenější částí vašeho domu nebo bytu – musí vždy působit útulně, musí být uklizený a zařízený tak, aby se tam vešlo větší množství lidí, kteří se u vás budou cítit pohodlně. Péče o rodinu je nejdůležitější věc ve vašem životě, ale nezapomněla jste si nechat prostor pro své koníčky, jako je hudba, psaní nebo kreslení. Pravděpodobně jste nikdy nedostala pokutu za překročení rychlosti.

Stříška

Často slýcháte, že jste tou nejvtipnější osobou, kterou dotyční potkali, a mají asi pravdu – jste nabitá pozitivní energií, máte inteligentní humor a to z vás dělá přirozeně okouzlující osůbku. Přesto býváte frustrovaná během diskuzí a zažíváte těžké chvíle, když s vámi někdo nesouhlasí. Dáváte přednost dokumentárním filmům před jinými žánry. Hlavně před romantickými komediemi, kterým vůbec nerozumíte a přijdou vám nudné a stupidní.

Zaoblená špička

Už jste asi zjistila, že vaše osobnost je polarizující – lidé vás buď bezmezně milují, nebo strašlivě nesnášejí. To vám ale nevadí, jste hrdá a někdy až umíněná. Ráda se podělíte o své myšlenky s ostatními, a když s vámi nesouhlasí, nehroutíte se z toho. Každopádně budete vždy první, kdo nabídne podporu a pomoc, když se někdo z vašich blízkých ocitne v nouzi.

Více o rtěnkách a jejich použití se dozvíte zde: Nový pořad New Look každou sobotu na Primě! Začínáme vždy v 17.20 na Prima LOVE!

Všechny odvysílané díly najdete na Prima Play

Sdílejte článek
Štítky rtěnka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.