Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Tradiční svatební oblečení napříč celým světem

Svatební sezońa je v plném proudu a dnes a denně můžeme potkávat na ulici kolem radnic, zámků či zahrad krásné a šťastné nevěsty. I když každý rok přicházejí návrháři s novými trendy i v oblasti svatebních šatů, přece jen se většina žen u nás drží klasiky a tou jsou šaty bílé.
Vydáno: 24.07.2016
Tradiční svatební oblečení napříč celým světem
Autor: bridaltrendasia.com Tradiční svatební oblečení napříč celým světem

Ale ne všude tomu tak je. Svatba a veškeré dětí okolo je ve všech zemích světa velkou událostí. V každém koutu světa mají jiné rituály, na hostině se podává jiné jídlo a samozřejmě i oblečení na tento velký den je jiné.

Pro nás tak typická bílá se rozhodně neobjevuje všude, naopak! Bílá je pro mnoho kultur smuteční barva a je tou poslední, kteoru by si oblékli na takto důležitou slavnost. Většinou převládá mnohem větší barevnost a zdobnost.

Ostatně podívejte se sami, jak vypadají tradiční svatební oděvy napříč celým světem. Chtěla byste se v některých z nich vdávat?

Článek je zařazen v: svatba, svatební šaty, svatby, svatební oblečení, svatební tradice