zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Uberte si centimetry správným oblečením

1/8: Noste barvy na správných místech
Noste barvy na správných místech

Šaty od návrhářky Stelly McCartney byly nejen šikovně střižené, ale navíc i chytře barevně provedené. Vpředu bílé, na bocích zúžené a černé. Opticky tak herečce vyčarovaly nádhernou postavu přesýpacích hodin. Jak jinak jde ještě kouzlit s barvami a střihy?

 

 

2/8: Oblékejte svislé pruhy
Oblékejte svislé pruhy

To je snad ten nejstarší trik ze všech. Prodlouží vás, takže budete vypadat štíhlejší.

3/8: Vyhýbejte se nelichotivým kouskům
Vyhýbejte se nelichotivým kouskům

Víte, co vám zaručeně přidá kila? Delší pytlovité kraťasy, capri kalhoty, sukně do poloviny lýtek…

Naopak sáhněte po tmavších rovných džínách, které sahají asi dva centimetry pod kotník. Krásně si prodloužíte nohy, zvlášť pokud si k nim vezmete kotníčkové boty na podpatku nebo naopak balerínky. Sukně vybírejte pouzdrové s délkou po kolena. V zimě si k nim klidně oblékněte černé punčochy, čímž opět automaticky dosáhnete na pohled delších a štíhlejších nohou.

4/8: Noste lodičky s otevřenou špičkou
Noste lodičky s otevřenou špičkou

Další trik, jak si prodloužit a zeštíhlit nožku. Úplně nejlépe uděláte, když si k nim obléknete sukni, šaty či kraťasy. A ještě jeden tip mají módní poradci v souvislosti s otevřenou špičkou – zkuste boty, které se budou hodit k vašemu odstínu pleti. A také podpatky, nejméně šesticentimetrové. Tělo krásně pozvednou, takže vám oblečení lépe padne a hned budete vypadat, jako byste měla o pár kilo méně. Platí to nicméně hlavně pro jehlové podpatky, s širokými budou vaše chodidla naopak objemnější.

5/8: Přepásejte se
Přepásejte se

Tuniky a šaty přepásané tenkým páskem vypadají hned lépe, a hlavně v nich postava vypadá štíhlejší. Zvýrazníte si totiž pas, a to maximálně možným lichotivým způsobem. Ovšem pozor na silné pásky, ty vás mohou naopak opticky rozdělit na dvě půlky a budete pak působit podsaditě.

 

 

6/8: Správný střih je základ
Správný střih je základ

Díky vhodně střiženému oblečení schováte pneumatiku na břiše i povislou kůži na rukou. Kousky upnuté na těch správných místech také dokážou ubrat pár centimetrů.

7/8: Stahujte
Stahujte

Investujte do stahovacích spodních kalhotek a topů, které zvýrazní pas a schovají bříško. Nebojte se je obléct pod šaty či přiléhavé topy. Stahovací legíny zase krásně zeštíhlí nohy pod těsnějšími kalhotami.

8/8: Hodně udělá i správné nalíčení
Hodně udělá i správné nalíčení

Například jasné světlé barvy zúží obličej, lehké opálení opticky ubere pár centimetrů na rukou, ramenou, krku, bříšku i stehnech. A tvářenka na lících, nose a čele dodá tváři výraznější rysy a zeštíhlí ji.

reklama