Móda a krása

17. prosince 2017 06:00

Anna Kopečková

Vánoční soutěž: Vyhrajte balíček s biokosmetikou

Máme pro vás soutěž, ve které tři z vás mohou vyhrát krásné kosmetické dárky pro sebe nebo někoho ze svých blízkých.

Nová soutěž na webu prima ŽENY probíhá od 17. 12. do 18. 12. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a odeslat ji pomocí webového formuláře.

Vyhrává každá správná 100., 200. a 300. odpověď! A o co soutěžíme? V dárkovém balíčku každý výherce najde kosmetiku z nové ucelené ryze přírodní kosmetické řady pro péči o pleť, udržení jejího zdraví, krásy, vitality a mladistvého vzhledu značky For Life & Madaga - české kosmetiky na francouzských základech.

Nature BIOactive výživný olej obsahuje směs přírodních vyživujících olejů, jako je arganový, jojobový, olivový a slunečnicový olej v BIO kvalitě a nechybí ani meruňkový olej nebo přírodní vitamín E. Přípravek je založen na bázi čistě přírodních ekologických BIO surovin a pleti tak zajistí potřebnou detoxikaci, zamezí tvorbě vrásek, zpomalí procesy stárnutí pleti a podpoří i regeneraci pokožky. Snadno se roztírá, rychle se vstřebává a na pleti tak nezanechává nepříjemný mastný film. Je určen především pro suchou a smíšenou pokožku a vhodná je jeho aplikace večer na vyčištěnou pleť.

Speciální Nature Bioactive Pleťová voda je určená pro jemné odlíčení a dočištění pleti. Kombinuje v sobě účinky unikátní růže damašské se šťávou z aloe vera, to vše v BIO kvalitě, díky nimž pleti zajistí šetrné dočištění i její celkové zklidnění. K tomu připívají i další obsažené látky jako BIOsacharid nebo hydratační složky. Nature BIOactive pleťová voda je založena, stejně jako dalších pět kosmetických přípravků řady, na bázi čistě přírodních ekologických surovin, aby pleti poskytla tu nejlepší péči, ochranu a zklidnění bez jakéhokoli zatížení či dráždění.

Jak soutěžit? Stačí odpovědět správně na otázku přímo zde pomocí webového formuláře.

Soutěž byla ukončena. Výherci:

Iveta Maštalířová, Brno

Václav Frauenterka, Praha

Jitka Poláčková, Hradec Králové

Ceny do soutěže věnovala firma FOR LIFE & MADAGA.

Herní řád


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.