Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

VIDEO: Návod, jak zabalit kosmetiku na cesty

Půlka prázdnin je za námi, ale spousta z vás se jistě ještě chystá na dovolenou. Co bývá obtížné, je zabalit tak, aby se vám vše vešlo do auta, popř. abyste se splnila váhový limit do letadla.
Vydáno: 12.08.2016
Jak zabalit kosmetiku na cestu
Autor: redakce Jak zabalit kosmetiku na cestu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jsou věci, které si jednoduše vzít musíte a není šance, jak je zmenšit boty, šaty, ručníky, kalhoty aj. Co ovšem zmenšit můžete, je kosmetika. Samozřejmě neříkáme, že musíte nechat doma make-up a další nezbytnosti, ale jsou produkty, ze kterých si můžete vyrobit cestovní verzi (existují sice minibalení různých krémů, sprchových gelů a šamponů, ale ve většině případech to nejsou právě ty produkty, které patří mezi vaše oblíbené). Pokud máte oblíbené tonikum na čištění pleti, bez kterého se neobejdete, nemusíte si s sebou brát velké balení hlavně pokud jedete např. jen na 3 dny. Udělejte si cestovní balení jako na videu výše: navlhčené vatové tamponky vám v uzavíratelném sáčku vydrží a zaberou minimum místa.

Bojíte se, že se vám váš opalovací krém nebo šampon vyleje do kufru? Je pravda, že některá víčka se otevírají velmi snadno. Vyzkoušejte následující trik a máte po problému:

 

 	Jak zabalit kosmetiku na cestu 2
Jak zabalit kosmetiku na cestu 2

Připravila: Martina Hrušková

Článek je zařazen v: balení kosmetiky, jak zabalit kosmetiku, kosmetické vychytávky
Reklama