Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

VIDEO: Svatební šaty v časové ose 100 let

Všichni dobře víme, že trendy přicházejí a odcházejí, což je dané pravidlo. Každá doba s sebou přináší změny, kterým se neubrání ani takové tradiční události, jako jsou svatby. I svatební šaty podléhají různým módním trendům a tomu, co je v době našeho dne „D“ zrovna in.
Vydáno: 10.10.2015
Jak vypadaly svatební šaty před sto lety?
Autor: profimedia.cz Jak vypadaly svatební šaty před sto lety?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jen stěží bychom hledali dívku, která by se v dnešní době chtěla obléct do matčiných svatebních šatů a vyrazit v nich k oltáři. Bylo by to sice hezké gesto a maminka by byla asi potěšena, ale ženich by vzal možná kramle dřív, než by zjihlým hlasem řekl své ANO.

A buďme upřímní, ani bychom se mu nedivili. Nejenže byste v dnešní době vypadala jako strašidlo nebo jako když jste vylezla z filmu „Návrat do budoucnosti“, ale každopádně by váš vyvolený mohl přemýšlet o tom, že když jste ochotna navléknout si starobylé šaty po své mamince jen kvůli tomu, abyste jí udělala radost, co by asi po svatbě následovalo… Maminka má vždycky pravdu a proto musíme… Uf, úplně jsme se z té představy opotili, vy ne?

Ale pojďme se teď společně podívat na video, které vám během tří minut ukáže, jakou změnou prošly svatební šaty od 1915 do současnosti, tedy do roku 2015.

-lup

100 Years of Wedding Dresses
100 Years of Wedding Dresses
Reklama