Móda a krása

10. října 2015 04:40

Lucie Průchová

VIDEO: Svatební šaty v časové ose 100 let

Všichni dobře víme, že trendy přicházejí a odcházejí, což je dané pravidlo. Každá doba s sebou přináší změny, kterým se neubrání ani takové tradiční události, jako jsou svatby. I svatební šaty podléhají různým módním trendům a tomu, co je v době našeho dne „D“ zrovna in.

Jen stěží bychom hledali dívku, která by se v dnešní době chtěla obléct do matčiných svatebních šatů a vyrazit v nich k oltáři. Bylo by to sice hezké gesto a maminka by byla asi potěšena, ale ženich by vzal možná kramle dřív, než by zjihlým hlasem řekl své ANO.

A buďme upřímní, ani bychom se mu nedivili. Nejenže byste v dnešní době vypadala jako strašidlo nebo jako když jste vylezla z filmu „Návrat do budoucnosti“, ale každopádně by váš vyvolený mohl přemýšlet o tom, že když jste ochotna navléknout si starobylé šaty po své mamince jen kvůli tomu, abyste jí udělala radost, co by asi po svatbě následovalo… Maminka má vždycky pravdu a proto musíme… Uf, úplně jsme se z té představy opotili, vy ne?

Ale pojďme se teď společně podívat na video, které vám během tří minut ukáže, jakou změnou prošly svatební šaty od 1915 do současnosti, tedy do roku 2015.

-lup

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.