Móda a krása

15. listopadu 2015 04:50

Anna Kopečková

Vozíčkářka Andrea: Proměna v NEW LOOKu jí vyrazila dech + SOUTĚŽ

New Look 11 - Odhalení

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Andrea Čepová je už 11 let připoutaná na invalidní vozík a neobejde se bez cizí pomoci. Nepřála si ani tak změnu vzhledu, jako nový náboj do života. Jak si s tím tým pořadu poradil?

Andrea ochrnula náhle, před jedenácti lety, kdy se jí ucpala céva. Od té doby je na invalidním vozíku, a protože je odkázaná na neustálou cizí pomoc, není vlastně nikdy sama. Teď se rozhodla mít den jen a jen pro sebe. „Nejtěžší pro mě byla ztráta soukromí. Něco sama zvládnu, ale vlastně mám pořád někoho za zadkem,“ popisuje Andrea. „Vlastně ani nevím, zda můžu po proměně vypadat jinak. Jsem zvědavá, co se mou odborníci provedou.“

Mohlo by se zdát, že hezky ostříhat, nalíčit a obléct Andreu bude pro tým hračka, ale tentokrát to pro ně nebylo vůbec lehké. „Pro mě osobně je to velmi náročné na emoce. Hodně se mě dotýkají takovéto osudy lidí. Říkám si vždy, jak je ten život nespravedlivý. Upřímně, naším úkolem není Andreu při natáčení radikálně proměnit, ale udělat jí hezký den a pohladit její duši,“ dodal před proměnou kadeřník Honza Kořínek.

V týmu se tentokrát opět sešla známá sestava – kadeřník Honza Kořínek, vizážistka Klaudie Havlová a stylistka Bětka Pěkná.

Jak se jim podařilo Andreu změnit?

Andrea má velmi kvalitní, husté, krásné vlasy. Sama o ně ale moc nepečuje, protože má špatné ruce a zvládne je maximálně pročesat speciálním hřebenem. S mytím, vysoušením i dalším česáním jí ale musí vždy někdo pomáhat.

Kadeřník Honza se z praktických důvodů musel hodně krotit a musel vytvořit pro Andreu hodně praktický účes, aby s vlasy měla co nejméně práce. Zaměřil se hlavně na střih. Vlasy lehce sestříhal a udělal delší patku. Nechybělo samozřejmě ani barvení – Honza použil přírodní moka odstín, který je momentálně trendy.

I přes svůj handicap se Andrea zvládne jednoduše nalíčit, když se chystá někam ven. Od vizážistky Klaudie si přála hlavně poradit, jak si upravovat obočí a hezky se nalíčit, aby se cítila víc žensky.

Asi nejtěžší úkol měla tentokrát stylistka Bětka ze ZOOTu. Andrea nosí hlavně kalhoty a jednoduché pohodlné oblečení, které co nejlépe zakrývá její větší břicho. Vzhledem k tomu, že je Andrea na vozíčku, musela pro ni Bětka vybrat pohodlné kousky z nemačkavých materiálů, které by zakryly problémové partie a zároveň vypadaly stylově. Zvolila široký kardigan s cípy, který zakryje břicho, světlé tričko a několik delších náhrdelníků.

A jak to dopadlo?

Andrea žádné zázraky nečekala, ale proměna jí doslova vyrazila dech. Chcete vědět, jak reagovala, když se na sebe podívala do zrcadla, které bylo po celou dobu proměny zakryté?

Podívejte se na video v úvodu článku.

A ještě si můžete zasoutěžit:

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

Podívejte se i na další proměny:

Sdílejte článek
Štítky Zoot