Vyhrajte knižní senzaci GREY

Vyhrajte knižní senzaci GREY

Tajemný, charismatický a zatraceně sexy… Christiana Greye znají díky erotické sérii Padesát odstínů miliony žen po celém světě. Dostaňte se mu do hlavy a podívejte se na známý milostný příběh z pohledu neodolatelného milionáře. Zavede vás do svého vlastního světa a nechá vás nahlédnout do své spletité mysli. Budou vás fascinovat jeho touhy, motivace ale i problematická minulost.

Knižní senzace GREY vychází 10. února v nakladatelství XYZ.

Pro všechny fanoušky fenoménu Fifty Shades jsme připravili SOUTĚŽ o novinku GREY, luxusní manžetové knoflíčky a Fifty Shades minivibrátory – We Aim to Please.

Na soutěžní otázku můžete odpovídat ZDE.

Soutěž byla ukončena. Výherci:

Jaroslav Pešl, Halenkovice

Jaroslav Stejskal, Liberec

Zdeňka Kalašová, Bechyně

David Jarský, Strážnice

Ivana Havlíčková, Praha

Podobné články

Sdílejte článek
Štítky Liberec Praha Christian Grey 50 odstínů fifty shades kniha grey Strážnice na Moravě Bechyně Jaroslav Stejskal Padesát odstínů Halenkovice

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.