Móda a krása

1. června 2016 04:20

Martina Čerňanská

Vytvořte si svůj beauty koutek

Všechny to známe – práce, rodina, domácnost a tak pořád dokola. Času nazbyt nemá v dnešní době snad nikdo. Ovšem dámy, nezapomínejte na sebe a dopřejte si každý den alespoň chviličku a hýčkejte se.

Spousta žen má pocit, že musí stíhat všechno – pracovat, starat se o děti, uklízet, vařit, vídat se s přáteli, udržovat se ve formě... No, co si budeme povídat, všechno stíhat prostě nejde. Zkuste si ale každý den pro sebe najít alespoň pár minut.

Nemusíte vyrážet do žádného salonu, ale můžete si svůj salon vytvořit doma. Stačí si najít doma místo, které bude jen a jen vaše. Místo, kam si dáte všechny své krémy, make-upy, voňavky a další zkrášlovací nezbytnosti. A abyste si takovou oázu mohla doma vytvořit, máme pro vás rozsáhlou fotogalerii s tipy, co pořídit, kde a za kolik:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.