Karolína Kurková navrhla extravagantní kolekci z PET lahví pro maminky a miminka

Nejslavnější česká topmodelka dává poslední dobou jasně najevo, že pro ni role mámy znamená mnohem víc než chození po mole.

Nedávno dokonce vzbudila poprask tím, když feministkám natruc prohlásila, že „ženy jsou od toho, aby rodily děti“. Teď se ale maminka dvou kluků rozhodla obě dvě oblasti propojit a navrhla stylovou řadu doplňků pro rodiče od kočárků až po originální nosítka.

Přestože základem kolekce je neutrální béžová barva, není to rozhodně nic, co by unosila šedá myška snažící se ztratit v davu. Karolina tak trochu ráda provokuje a to se odráží i na jejích doplňcích – některé potisky jsou divočejší, přesně jak si to žádá duše blonďaté rebelky s neodmyslitelnou rudou rtěnkou.

Vzorům pak vedle ikonického motivu rtů dominují v nejrůznějších kombinacích puntíky a pruhy. Pro některé maminky může být možná náročnější takové modely se svým šatníkem barevně zkombinovat, s Karolíniným minimalistickým oblečením ale působí velmi stylově.

Za pozornost stojí i nosítka na děti, která donedávna do svého šatníku zařazovaly maximálně batikované „lesany“. Postupně ale začínají pronikat i do světa vysoké módy a výjimkou není ani Karolínina kolekce. „Chtěla jsem, aby moje řada byla zábavná a byla z ní cítit láska,“ komentovala před přítomnými novináři svoji produkci Kurková na slavnostním uvedení minulý týden v New Yorku.

Prvek, který „přírodní ženy“ ocení, kolekce ale přece jen obsahuje! Pětatřicetiletá topmodelka totiž pro její výrobu spojila síly s renomovanou značkou kočárků a dalších dětských doplňků, která nejenže ovládá technické know-how, ale navíc i vyznává ekologii. Výrobky jsou díky tomu částečně z vlákna vyrobeného z recyklovaných PET lahví!

autor: KŠ


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.