Móda a krása

2. července 2019 13:50

Martina Čerňanská

Příprava na finále pokračuje: Finalistky České Miss a Miss Universe Slovenska sexy jako nikdy předtím!

Jen několik dní po návratu finalistek z Kréty přišlo na řadu další soustředění. Tentokrát v Rajeckých Teplicích na Slovensku.

Tam dívky čekal velmi náročný program – denní i noční natáčení medailonků a beauty spotů na finálový galavečer, který se uskuteční už 25. srpna 2019 v Hudebním divadle Karlín. Přímý přenos z finále odvysílá FTV Prima. Nechyběl ani další partner soutěže Xiaomi, který dívkám na volné chvíle nachystal bohatý program.

Většinu času však zabralo natáčení. O vizáž dívek se postaraly Lucia Gibodová Hrušková a Michaela Jančaříková. Vlasy byly v rukou kadeřníků Franck Provost Jakuba Andrýse a Jana Rigó. Během celého natáčení v Hotelu Aphrodite byla dívkám oporou ředitelka Miss Universe Slovenskej republiky Silvia Lakatošová: „Zvolili jsme plavky v zemitých a metalických barvách a jediným šperkem byly výrazné náušnice. Dívky vypadaly jako bohyně a bylo vidět, že jim styling zvedl sebevědomí a cítily se dobře.“

Na tom měl vliv i početný tým, který se o dívky na place staral. Přestože natáčení trvalo několik dní a točilo se vždy do pozdních nočních hodin, finálová dvanáctka doslova zářila. „Medailonky na galavečer musí být vždy perfektní. Do finále holky absolvují ještě mnoho tréninků chůze, pózování a choreografie. Protože natáčení probíhá dřív, je třeba jim na place ukázat, jak pracovat s kamerou. Je to zase trošku jiné než před objektivem fotoaparátu. Všechny ale byly dokonalé a neskutečně sexy, včetně nemocné Viviane, pro kterou byl pobyt nejnáročnější,“ zhodnotila závěrem Lakatošová.

Po návratu už dívky čekal fitting šatů. A hned po něm odjezd do Karlových Varů, kde je v rámci 54. mezinárodního filmového festivalu čeká první společná módní přehlídka pro značku Poner.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.