Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Příprava na finále pokračuje: Finalistky České Miss a Miss Universe Slovenska sexy jako nikdy předtím!

Jen několik dní po návratu finalistek z Kréty přišlo na řadu další soustředění. Tentokrát v Rajeckých Teplicích na Slovensku.
Vydáno: 02.07.2019
Příprava na finále pokračuje
Autor: archiv Prima Příprava na finále pokračuje

Tam dívky čekal velmi náročný program – denní i noční natáčení medailonků a beauty spotů na finálový galavečer, který se uskuteční už 25. srpna 2019 v Hudebním divadle Karlín. Přímý přenos z finále odvysílá FTV Prima. Nechyběl ani další partner soutěže Xiaomi, který dívkám na volné chvíle nachystal bohatý program.

Většinu času však zabralo natáčení. O vizáž dívek se postaraly Lucia Gibodová Hrušková a Michaela Jančaříková. Vlasy byly v rukou kadeřníků Franck Provost Jakuba Andrýse a Jana Rigó. Během celého natáčení v Hotelu Aphrodite byla dívkám oporou ředitelka Miss Universe Slovenskej republiky Silvia Lakatošová: „Zvolili jsme plavky v zemitých a metalických barvách a jediným šperkem byly výrazné náušnice. Dívky vypadaly jako bohyně a bylo vidět, že jim styling zvedl sebevědomí a cítily se dobře.“

Na tom měl vliv i početný tým, který se o dívky na place staral. Přestože natáčení trvalo několik dní a točilo se vždy do pozdních nočních hodin, finálová dvanáctka doslova zářila. „Medailonky na galavečer musí být vždy perfektní. Do finále holky absolvují ještě mnoho tréninků chůze, pózování a choreografie. Protože natáčení probíhá dřív, je třeba jim na place ukázat, jak pracovat s kamerou. Je to zase trošku jiné než před objektivem fotoaparátu. Všechny ale byly dokonalé a neskutečně sexy, včetně nemocné Viviane, pro kterou byl pobyt nejnáročnější,“ zhodnotila závěrem Lakatošová.

Po návratu už dívky čekal fitting šatů. A hned po něm odjezd do Karlových Varů, kde je v rámci 54. mezinárodního filmového festivalu čeká první společná módní přehlídka pro značku Poner.

Článek je zařazen v: miss, Česká Miss 2019, Poner, bikiny, finále