Móda a krása

20. září 2017 02:00

Martina Čerňanská

Už tuto sobotu propukne na pražském Výstavišti jedinečný Vodafone YOU FEST pro celou rodinu

Prima COOL a televize ÓČKO připravují druhý ročník vymazleného festivalu Vodafone YOU FEST, který je naprosto jedinečným spojením hudby, youtuberingu, gamingu, lifestylu, food a také fashion festivalu v prostorách Průmyslového paláce na pražském Výstavišti.

Program akce je určen všem věkovým kategoriím a odstartuje už v sobotu 30. září v 11.00 hodin.

Celodenní akce se bude konat na pražském Výstavišti a její návštěvníci se už od začátku nebudou nudit. Naprosto unikátní koncert se bude odehrávat v Music zone, kde vystoupí slovenský rapper Ego a v rámci unikátní audiovizuální EGO SPECIAL SHOW, kterou si budou moci fanoušci vychutnat pouze na Vodafone YOU FESTu, bude hostit hned několik interpretů. Mezi nimi například Rytmus, Paulie Garand, DJ Wich, Monika Bagárová, DJ Madskill, Jofre. Samostatná vystoupení si pro návštěvníky připraví také skupina Slza, Celeste Buckingham, Sebastian, Pavel Callta, Blakkwood a další!

I letos přichystá Vodafone YOU FEST Fashion zone. Dámy se mohou těšit na unikátní módní přehlídku návrháře Michala Marka, který zde představí novou kolekci LOVE.. Kolekce LOVE volně navazuje na kolekci Rebélie, zahrnuje ucelenou řadu pro ženy, muže i unisex kusy, které jsou poznávacím znakem Michalovy tvorby. Z barev převažuje šedá, černá, červená, bílá a jejich kombinace.

Návštěvníci se mohou těšit také na jedinečnou módní přehlídku od značky Lucky Hazzard, která se zaměřuje na módu ve stylu pin-up, rock´n roll a rockabilly. Na akci budou moci navíc přijít dívky na casting My Model Agency, který bude na místě již od začátku probíhat. K dispozici budou profesionální kadeřníci i vizážisti, kteří budou s dívkami pracovat. Následně budou některé vybrány a pozvány k další spolupráci.

V Beauty zone pak mohou všichni návštěvníci absolvovat procedury, jako je líčení, lakování nehtů i nejrůznější masáže. Stánek Oriflame také poradí, jak na výběr kosmetiky. Salón Hilarion nabídne služby, jako jsou bary na vyšetření pleti, vyšetření nohou na podoskopu, který diagnostikuje ortopedické vady, a poradí, jak na zarostlé nehty.

Venkovní zóna nabídne Finále BLEND 42 VODKA Parkour Cup! Finále celého seriálu se bude konat za přítomnosti těch nejlepších parkouristů, kteří přijdou zabojovat o nejlepší umístění. Ti, kteří se umístí na prvních třech místech, budou moci soutežit na Santorini, kde se koná Mistrovství světa v Parkouru. Skvělou atrakcí pro návštěvníky je pak tzv. Zorbing neboli Bublinový fotbal v podání Vykulse.cz! Do této aktivity se může zapojit každý, kdo je starší 5 let a nebojí se akce. Vyřádí se všichni, ať už jde o kamarády, děti, maminky, spoluhráče nebo kolegy z práce. Bodyzorbing je zábava. Je to druh sportu, který vám udělá z každého setkání nezapomenutelný zážitek.

V Křižíkových pavilonech bude už od rána probíhat již 19. ročník Jarmarku OnaDnes.cz, který je módním tržištěm oblečení a doplňků. Tentokrát půjde část získaných peněz ze vstupného i z aukcí oblečení celebrit na pomoc panu Jaroslavovi, který se ocitl v těžké životní situaci a stará se sám o pět dětí. A navíc, pro všechny návštěvníky, kteří si zakoupí vstupenku na Jarmark, budou mít zároveň výraznou slevu na vstup na Vodafone YOU FEST. Po předložení pásky z Jarmarku zaplatí vstup jen 199 korun.

Ve Food zone budou moci všichni návštěvníci ochutnat nejrůznější pokrmy i nápoje. Na své si tak přijdou nejen milovníci masa, ale i vegetariáni. Těšit se mohou na cestu kolem světa se specialitami ze všech jeho koutů, ať už se jedná o americkou, africkou, českou, indickou či vietnamskou kuchyni! K dispozici budou také gruzínské speciality od Guga baru, kuřecí speciality, belgické hranolky, burgery, sendviče i vege food. Zkrátka ale nepřijdou ani ti, co mají rádi sladší pokrmy, jako jsou wafle nebo třeba donuty. Na místě bude také Prima kavárna, která nabídne dezerty a lahodnou kávu. Ochutnat budou návštěvníci moci také exotické ovoce! Pakliže na tento festival vyrazíte, určitě se nezapomeňte zastavit také ve stánku Relax, kde po vymyšlení vlastního názvu pod víčko dostanete drink zdarma.

A nudit se nebudou ani ti nejmenší! Primáčkova dětská zona powered by Baby Office přichystá herní zónu pro děti, relaxační zónu pro děti i dospělé, kojící a přebalovací zónu pro ty nejmenší a samozřejmě i zázemí pro stravování. K dispozici bude také dětská mobilní knihovnička, kde si budou moci děti číst pohádky, příběhy i listovat v encyklopediích. Dětská zóna bude ale také kreativní! Výtvarná tvůrčí dílna nabídne možnost tvoření výrobků, které si děti odnesou s sebou domů. Budou moci také absolvovat nejrůznější soutěže a jako výhry pro ně budou připraveny i skvělé zmrzliny od značky Pinko. V dětském koutku bude zajištěno rovněž hlídání dětí bez účasti rodičů. K dispozici budou lektoři z Baby Office, kteří se postarají o vaše ratolesti od 2 let.

Akci připravuje agentura Solootions ve spolupráci s ÓČKO Promotion.

autor: PR

Sdílejte článek
Štítky festival rodina móda Vodafone Monika Bagárová festivaly rytmus Paulie Garand Primáček YOU FEST Pavel Callta kongresové centrum Oriflame DJ Wich Palais de l'Industrie Óčko Celeste Buckingham

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.