Mámy sobě

7. května 2023 19:18

Michaela Švarcová

Modelka a moderátorka Monika Leová neustále putuje prstem po mapě. K cestovatelské vášni vede i dceru Miu

Česká Miss Earth pro rok 2013 Monika Leová doma chvíli neposedí. Společně se svým manželem Martinem jsou cestovatelé tělem i duší a lásku k dobrodružství se snaží vypěstovat i u jejich dcery Miy. Poprvé s ní vycestovali do zahraničí v obytném voze, když jí byly čtyři měsíce.

„Cestování tehdy bylo jednodušší, než je teď. Protože Mia jen ležela, nikam ti nemohla utéct, hodně spala, takže kdybych to mohla vrátit, tak bych klidně cestovala hned po šestinedělí. A hlavně Mia zvládá cestování skvěle, nedělá se jí špatně, takže jsme to měli hodně ulehčený, a navíc jsme cestovali autem, kde jsme měli všechno,“ řekla Leová v pořadu Mámy sobě.

Když byl Mie rok, vypravili se poprvé letecky na Kanárské ostrovy. Od té doby podnikli už několik letů. „Důležité je mít spoustu hraček, sušenek a přiznám se, že používáme i tablet. Ovšem za mě je největší vychytávka noční let, protože každý noční let prospí a není po tom nějak rozhozená,“ svěřila se moderátorce Andree Antony.

Monika si teď zřejmě s cestováním dá na chvíli pauzu. Očekává totiž další přírůstek do rodiny a věří, že by první větší výlet už ve čtyřech mohli zrealizovat po šestinedělí. Jaké jsou vietnamské tradice po narození dítěte a co z pravidla dávají příbuzní a kamarádi rodičům novorozeňat, se dozvíte v pořadu Mámy sobě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 6. 2023

Berani, můžete očekávat, že váš den bude trochu rozkolísaný. Kdybyste byli olympijským sportovcem, dnes byste stáli na startovní čáře a přemýšleli, zda jste dostatečně trénovali, abyste podali špičkový výkon. Máte natrénováno? Zvládnete to? Na pořadu dne budou jistě otázky týkající se vašich materiálních zdrojů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.