Moje bláznivé dvojče a Adam Sandler v bláznivé dvojroli

Moje bláznivé dvojče - upoutávka

Kombinace suchých hlášek a šílených gagů v podání Adama Sandlera uvrtá před obrazovku snad každého milovníka bláznivých komedií. A když se navíc jedná o Sandlera na druhou, je odolat téměř nemožné. Nezapomeňte se koukat v pátek ve 21.35 na Primě!

Adam Sandler natáčí buď fajnové komedie, nebo bláznivé komedie a občas, aby umlčel kritiky, dá dohromady nějakou perfektní dramatickou postavu. Jack a Jill rozhodně spadá do kolonky těch bláznivých komedií a potvrzuje pravidlo, že na co Adam Sandler ve filmovém byznysu sáhne, promění ve zlato. K tomuhle snímku si spolunapsal scénář, ujal se produkce a obsadil se hned do obou hlavních rolí, to jest Jacka i Jill.

Jack si žije docela spokojeným životem, až na jeden drobný detail a tím je jeho „identické“ dvojče – sestra Jill. Každý rok na Den díkůvzdání Jacka oblaží svou návštěvou a on musí jen tiše přihlížet, zatímco mu Jill převrací život vzhůru nohama. Nejinak je tomu i letos, ovšem celá situace je o to komplikovanější, že Jill se jaksi nemá k odchodu. Naplánuje si, že zpátky domů odletí až po Vánocích a do té doby chce po Jackovi, aby se jí staral o zábavu. Aby ji vzal na koně, na prohlídku hollywoodských studií, na hru basketbalistů Lakers... Jenže Jacka její přítomnost neuvěřitelně irituje a poté, co Jill naprosto zkazí slavnostní rodinnou večeři na Den díkůvzdání, nejradši by ji co nejrychleji spakoval a posadil zpátky na letadlo. Do věci se ovšem přimíchá Al Pacino (ano čtete správně), který tu hraje sám sebe a kterého má Jack za úkol přemluvit k natočení reklamy na koblihy. K Jackovu zděšení se Al Pacino do jeho sestry bezhlavě zamiluje a vypadá to, že bez přítomnosti Jill z natáčení sejde.

Věděli jste, že...

  • Al Pacino není jediná hvězda, kterou Sandler coby produkční do filmu sehnal. Jackovu ženu Erin ve snímku hraje Katie Holmes.
  • Snímek sice nebyl moc dobře přijat kritiky, nicméně jeho tržby bez problému přesáhly náklady. Při rozpočtu 79 milionů dolarů Jack a Jill celosvětově utržili milionů téměř 150.
  • Na chvilku se zde mihnou obě Adamovy dcery Sadie a Sunny Sandler. V době natáčení jim byly čtyři a dva roky a zahrály si malé holčičky na lodi.
  • Jestli pak si všimnete Johnnyho Deppa? Sedí v hledišti při zápasu Lakers a jako fór má na sobě tričko s obrázkem Justina Biebera.
  • V jedné scéně, kde se Jill promenáduje v minisukni, došlo k neplánovanému odhalení jistých intimních partií Adama Sandlera.
  • Když Al Pacino ve snímku mluví „francouzky“, nejde o opravdovou francouzštinu. Pusťte to rodilému mluvčímu a jeho reakce bude: Nerozumím!

Dívejte se v pátek v 21.35 na Primu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.