Dnes večer: Muži proti ženám a ženy proti medvídkovi

V dalším dílu zábavné show se například dozvíte, s kým si dívky nacvičují líbání. Jestli s kamarádkami nebo s plyšovými medvídky. Soutěžící najdou také odpovědi na otázky, jako kolik procent mužů je schopno přiznat svoji nadváhu či kdo častěji flirtuje v zaměstnání?

Do mužského týmu přijali pozvání: herec s krásným vzezřením Martin Kraus, herec a ´krasavec´ Jaroslav Sypal, moderátor a imitátor Petr Jablonský.

Další díl soutěže Muži proti ženám sledujte ve středu od 20.15 na TV Prima

Tereza Kostková si do ženského týmu pozvala skvělou kuchařku Markétu Hrubešovou, moderátorku Gábinu Partyšovou a zpěvačku a zástupkyni mladé generace Debbie. A jakou taktiku dámy pro tento večer plánují? „Podle mě je nejlepší, abychom vyčkaly a nechaly muže, aby se projevili. A my se na základě toho projevíme taky,“ plánuje Gábina Partyšová.

Kdopak to mluví?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.