Vyšetřovatelé z Myšlenek zločince budou prošetřovat vlastního kolegu!

Speciální tým FBI, který sledujete každé pondělí, bude mít pořádný problém. Vypadá to, že má mezi sebou krysu. Podaří se vypátrat, kdo je agentem, který zabíjí?

FBI se může pochlubit speciálně složeným týmem těch nejlepších vyšetřovatelů a odborníků na různou problematiku porušování amerických zákonů. Jedno mají společné – jejich případy jsou ty nejhorší v Americe. Jednotka FBI je svolána vždy ve chvíli, kdy si s určitým vrahem či únoscem už "obyčejná" FBI neví rady.

V úterním případu to možná bude nopak. Jednotka je přivolána k vrahovi, jenž napadá ženy. Obrovským problémem je, že vrah vystupuje jako agent FBI. Znamená to, že má FBI v týmu vraha? To budou muset vyřešit ve 20.15 na Prima LOVE.

Nejen vyšetřovatelé jsou často na hraně

Rozhodně není pravidlem, že by představitelé vyšetřovatelů nebo sami vyšetřovatelé v Myšlenkách zločince sekali úplnou dobrotu. Vzpomeňme si na dr. Reida, který bral jednu dobu drogy a byl závislý. V nové, dvanácté řadě, která je právě vysílána v Americe, to s ním není o nic růžovější.

Pokud se podíváme přímo na představitele známých charakterů, tak Matthew Grey Gubler seká dobrotu a jeho život je plný uměleckých záměrů, kde na nějaké zhýralé večírky a porušování zákonů není prostor. K takovým se však rozhodně nehodlá jen tak přidat jeho bývalý kolega Shemar Moore (v seriálu Derek Morgan).

Ten je v L.A. proslavený svými večírky a rušením nočního klidu, kam policisté minimálně jednou v týdnu zavítají. Ostatně, jeho fotky už jen z natáčení Myšlenek zločince dost vypovídají o tom, že Shemar má rád zábavu.

Největší rebel z Myšlenek zločince

Největším "rebelem" z Myšlenek zločince je však úplně někdo jiný. Thomas Gibson dokonce v roce 2016 dostal ze seriálu padáka za své agresivní chování. Gibson hrál jednoho ze šéfů v Myšlenkách zločince dobrých 11 let, během natáčení další řady se však pořádně rozlítil.

Gibson měl problém se sebeovládáním podle zpráv z minulosti opakovaně, několikrát byl vedením televize suspendován za agresivitu a nevhodné chování. Po suspendaci následoval pochopitelný vyhazov. Více se o jeho vyhazovu můžete dozvědět tady.

Myšlenky zločince můžete sledovat každé pondělí ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 6. 2023

Díky společenským událostem nebo skupinovým aktivitám byste se mohli dostat do kontaktu s mnoha lidmi, Berani, a to jak s blízkými přáteli, tak s náhodnými známými. Do vašeho života může vstoupit nová osoba, která pro vás bude mít zásadní význam. Mohou se objevit záležitosti, které vás silně ovlivňují, a vy pravděpodobně nebudete váhat s vyjádřením svých názorů. To je v pořádku, protože budete taktní a ostatní ocení vaši upřímnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.