Jak Bob Klepl napálil Zdeňka Pohlreicha? Dívejte se večer Na Pavláska

Do dalšího dílu pořadu Na Pavláska přijali pozvání Bob Klepl, Halka Třešňáková a Zdeněk Pohlreich. Dívejte se v úterý ve 21.45 na Primu a nechejte se odreagovat u porce dobré zábavy.

Lukáš Pavlásek si do své talkshow tentokrát pozval i jednoho z našich nejslavnějších kuchařů Zdeňka Pohlreicha, který je známý především z pořadů televize Prima (Ano, šéfe, Superšéf, …).

I kuchař, jako je právě Zdeněk Pohlreich, může být obětí vtipu, který si na něj připraví někdo z hereckých kamarádů. Bob Klepl kritikou nešetřil, když si šel dát dobrý oběd do restaurace Cafe Imperial, kterou vlastní zmiňovaný šéfkuchař.

Jak Bob Klepl napálil Zdeňka Pohlreicha se podívejte v následujícím videu:

„Jsem šel do jeho restaurace a Zdeněk tam zrovna nebyl, tak jsem si řekl, že si na něho zahraji. Dal jsem si asi svíčkovou, vzal jsem vidličku a zeptal se, jestli si ze mě dělají srandu, že se to nedá žrát. Pak jsem jim, řekl ať to okamžitě odnesou a přinesou něco, co se žrát dá. Samozřejmě to bylo moc dobré,“ vypráví Bob Klepl

„No a mně pak volali domů, že tady sedí nějaký divný chlap, že ho znají z televize, ale že je nějaký divný,“ doplňuje Zdeněk Pohlreich.

Na porci skvělé zábavy se dívejte 24. března ve 21.45 na TV Prima!

Podívejte se na talkshow Na Pavláska zdarma a online na Iprima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.