Tohle jsou 4 nejlepší momenty prvního dílu talkshow Na Pavláska

V úterý se poprvé na Primě představila nová show Lukáše Pavláska, který si pozval Veroniku Khek Kubařovou, Jiřího Vejdělka a Dana Přibáně. Podívejte se na nejlepší momenty večera. Další díl zábavné show Na Pavláska poběží 25. února ve 21.45 na Primě.

V prvním dílu nové show na Pavláska se představila tančící princezna, režisér, který miluje černý humor a náčelník žlutého cirkusu. Všichni tři se během večera stali mimo jiné i experty na hubnutí a shodli se, že nejvíce se přibírá emocemi. Každý pak o sobě prozradil i něco, co jste doposud možná nevěděli.

Lukáš Pavlásek se stal na vteřinu princem

Veronika popsala, jak by měl vypadat dokonalý princ. Správnému princi nikdy nechybí blonďaté vlasy a modré oči. Lukáš neváhal a do role se vžil alespoň na malý moment. Zvládl to opravdu s noblesou.

Jiří Vejdělek rozumí ženám

Jiří vyrůstal mezi samými ženami. Nikdy si netroufl tvrdit, že jim zcela rozumí, ale ženské elementy v jeho letech dospívání na něm zanechaly nesmazatelnou stopu. Své o tom ví Veronika Khek Kubařová.

Jiří Vejdělek miluje černý humor

Jiří si při studiích vydělával velmi netradičním způsobem – kreslil vtipy. Jeden takový z roku 1992 našel čirou náhodou ve své staré bundě. Co na něm bylo?

Dan Přibáň popisuje největší problém při cestování se ženou

Dan absolvoval několik cest se svým žlutým cirkusem i po boku něžného pohlaví. Nikdy to nedopadlo moc dobře. Problém však není v ženách nýbrž v mužích, kteří vztahy a lásku nestíhají řešit najednou.

Podívejte se na veškeré epizody a bonusy:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.