Ze Slunečné Na Pavláska si odskočil Marek Lambora. Pusťte si extra scénu v předpremiéře!

Nenechejte si ujít další premiérový díl Na Pavláska, kde uvidíte oblíbeného herce Marka Lamboru, který momentálně sklízí velký úspěch v seriálu Slunečná, dále baviče Aleše Hámu a sexkoučku Gaiu Poupětovou.

Lukáše Pavláska spíše znáte jako stand-upového komika, který si sám ze sebe rád dělá legraci. Nyní máte jedinečnou možnost vídat tohoto oblíbeného baviče v roli moderátora své nové show Na Pavláska, kterou vysíláme v úterý večer.

Koukněte se na Marka Lamboru v extra scéně z dnešního dílu talkshow Na Pavláska:

Marek se rozpovídal o tom, jaké je to hrát milionáře Janka Linharta v seriálu Slunečná, který běží na Primě každé úterý a čtvrtek od 20.15. „Já hraju milionáře, který se snaží být miliardářem. Je to takový floutek, který má v jádru hodné srdce. Má v sobě zápory i klady, nesnažím se z něho dělat zápornou postavu. Hrát milionáře je vlastně jednoduché. Každý si jednou určitě představil, jaké by to bylo, kdyby byl milionář a jak by se choval. takhle jsem na to trénoval,“ prozradil s vtipem Marek.

Podívejte se na upoutávku k úternímu dílu Na Pavláska:

Pozvání do čtvrtého dílu přijali bavič Aleš Háma, Marek Lambora a sexkoučka Julia Gaia Poupětová.

Dívejte se Na Pavláska v úterý ve 21.45 na Primě.

Na Marka Lamboru se zatím můžete podívat v seriálu Slunečná online v archivu iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.