Ze Slunečné Na Pavláska si odskočil Marek Lambora. Pusťte si extra scénu v předpremiéře!

Nenechejte si ujít další premiérový díl Na Pavláska, kde uvidíte oblíbeného herce Marka Lamboru, který momentálně sklízí velký úspěch v seriálu Slunečná, dále baviče Aleše Hámu a sexkoučku Gaiu Poupětovou.

Lukáše Pavláska spíše znáte jako stand-upového komika, který si sám ze sebe rád dělá legraci. Nyní máte jedinečnou možnost vídat tohoto oblíbeného baviče v roli moderátora své nové show Na Pavláska, kterou vysíláme v úterý večer.

Koukněte se na Marka Lamboru v extra scéně z dnešního dílu talkshow Na Pavláska:

Marek se rozpovídal o tom, jaké je to hrát milionáře Janka Linharta v seriálu Slunečná, který běží na Primě každé úterý a čtvrtek od 20.15. „Já hraju milionáře, který se snaží být miliardářem. Je to takový floutek, který má v jádru hodné srdce. Má v sobě zápory i klady, nesnažím se z něho dělat zápornou postavu. Hrát milionáře je vlastně jednoduché. Každý si jednou určitě představil, jaké by to bylo, kdyby byl milionář a jak by se choval. takhle jsem na to trénoval,“ prozradil s vtipem Marek.

Podívejte se na upoutávku k úternímu dílu Na Pavláska:

Pozvání do čtvrtého dílu přijali bavič Aleš Háma, Marek Lambora a sexkoučka Julia Gaia Poupětová.

Dívejte se Na Pavláska v úterý ve 21.45 na Primě.

Na Marka Lamboru se zatím můžete podívat v seriálu Slunečná online v archivu iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.