Na titulní straně lednového Playboye pózuje Marie Langerová

Právě vychází lednový Playboy, na jehož titulní straně pózuje Playmate Marie – novodobá Afrodita.

Jako Afrodita, z mořské pěny zrozená, se rodí i nová Playmate. Marie je mladá, cílevědomá, sexy žena, která ví, co chce a zbožňuje driftování.

„Když jsem byla oslovena, abych se stala novou Playmate, neváhala jsem ani minutu,“ svěřila se Marie. Plní se jí tak jeden z jejích tajných snů.

S Marií jsme se vrátili do míst, odkud pochází starověká řecká bohyně sexuality, plodnosti, krásy a lásky – na Kypr. „Focení na Kypru překonalo mé představy. Naprosto jsem si tento ostrov zamilovala. A určitě se budu vracet znovu a znovu. Ty magické východy a západy slunce stojí za to. Stejně tak i pláže a průzračně čisté moře,“ pronesla s nadšením Marie a dodala: „Když jsem se dozvěděla o koncepci focení, řekla jsem si: Jo, ztvárnit ,Afroditu 21. století‘ je pro mě velká čest, výzva, a zároveň zodpovědnost. Už jen kvůli tomu, kdo Afrodita byla…“

Během tří dnů vznikly pod taktovkou fotografa Petra Mihleho úchvatné snímky s podtitulem Afrodita z Hot Peppers. Právě v tomto klubu Marie pracuje na pozici barmanky. Lednové vydání dále nabízí rozhovor s Liborem Votrubou – organizátorem vánočních trhů a na dvacet otázek odpovídá Karel Rada, který vede od roku 2017 českou ženskou fotbalovou reprezentaci.

Playboy, to jsou krásné ženy a chytré články. Lednové číslo magazínu je v prodeji od 15. prosince 2022.

Sdílejte článek
Štítky Playboy Kypr Karel Rada Marie Langer

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.