Hvězda telenovely Příchuť lásky vypadá po roce natáčení úplně jinak. Je víc sexy, než kdy předtím!

Turecká televizní hvězda, kterou můžete sledovat i na Prima LOVE v turecké telenovele Příchuť lásky, byl vždy uhlazený elegán. Za poslední rok ale změnil kompletně svou visáž a je dost pravděpodobné, že byste ho v imagi lumbersexuála snad ani nepoznali. Podívejte se na jeho nové vzevření.

Představitel jedné z hlavních rolí, Can Yaman, v telenovele Příchuť lásky ztvárňuje svou postavu Ferita jako uhlazeného podnikatele a elegantního muže, který si potrpí na čistotu a kvalitu. Je chladně pragmatický, ale někdy dokáže nejen svou televizní partnerku překvapit zasněným pohledem, kterým dostává většinu ženského pokolení do kolen.

FAKTA O TELENOVELE PŘÍCHUŤ LÁSKY, O KTERÝCH NETUŠÍTE

Magický pohled, kdy vám tento sexy štír vidí až do žaludku, mu zůstal. Čeho se po natáčení Příchutě lásky v roce 2017 ale dobrovolně vzdal je jeho uhlazená image. Tu zakopal někam hodně hluboko, protože dnes byste ho možná ani nepoznali. Can Yaman nabral několik kilo svalů a nechal si narůst vlasy a plnovous.

SLEDUJTE PŘÍCHUŤ LÁSKY ONLINE

Lumbersexuál jako sexy dřevorubec

Jeden z hitů v mužském vzevření je tzv. lumbersexuál. Poznáte ho tak, že vypadá jako sexy dřevorubec, má svalnaté tělo, delší vlasy v ohonu, fousy a kostkovanou košili. Metrosexuálové ze začátku druhého tisíciletí, na které jsme slastně koukali před lety, jsou vymýceni. Z mužů, kteří o sebe rádi pečují a dávají to okázale najevo, vznikají muži, kteří o sebe pečují, ale na první dobrou se snaží vypadat jako muži, které známe z dobrodružných knih. K tomu se váže i životní styl, jenž zahrnuje pobyt v přírodě a sporty, které do ní patří. Lambersexuál by vám totiž měl nasekat dříví a nenechat vás umrznout.

HVĚZDA PŘÍCHUTĚ LÁSKY JE VZRUŠUJÍCÍ ŠTÍR. JAK NA TAKOVÉHO MUŽE?

Vypadá to, že to splňuje i devětadvacetiletý herec Can Yaman, jenž svou image využívá i během natáčení nového tureckého seriálu Erkenci Kus.

Sledujte Příchuť lásky každý den po 16, hodině. Máme pro vás dva premiérové díly denně!

Podívejte se na jeho skvělé fotky:

Sdílejte článek
Štítky Can Yaman

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.