Hvězda Zasněné lásky se rozpovídala o své nejoblíbenější epizodě. U které se nejvíc smál?

Zasněná láska je turecký seriál, který můžete sledovat každý den na Prima LOVE. Vášnivě zamilovaná dvojice Sanem a Can vás pravidelně dostává do kolen. Sexy herec Can Yaman v posledním rozhovoru prozradil, jaká epizoda seriálu Zasněná láska ho bavila nejvíce. A co vy, dokážete si tipnout?

Hvězda seriálu Zasněná láska je momentálně po celé Evropě na roztrhání. Před pár týdny absolvoval turné po západní Evropě, kde Zasněná láska bodovala na plné čáře. Španělské, řecké a italské ženy čekaly v houfech čítajících stovky a někdy až tisíce před hotelem nebo na letišti. Rodák z Istanbulu se kromě setkání s fanynkami věnoval i mediální propagaci seriálu a během četných televizních rozhovorů se rozpovídal a odkryl zákulisí jednoho z nejúspěšnějších tureckých seriálů za poslední dobu.

SERIÁL ZASNĚNÁ LÁSKA MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Jaká je nejoblíbenější epizoda herce ze Zasněné lásky

Když přijde na úspěch seriálu s originálním názvem Erkenci Kuş, má na to Can Yaman dost jasný názor. Na správné konstelace hvězd nespoléhá, tvrdí, že v tom hraje velkou roli chemie s jeho hereckou kolegyní Demet Özdemir (Sanem) a spontánní rozhodnutí během natáčení seriálu. Dokonce se sám vyjádřil i k tomu, jaký díl Zasněné lásky má nejraději.

"Pátý díl byla epizoda, u které jsem se nejvíc zasmál, když jsem ji s přáteli sledoval. Mí přátelé mi říkali, že to byla skvěle odvedená práce, krásná po vizuální stránce. Zároveň jsme v ní hodně improvizovali. Například je tam scéna, kdy jsme na večeři s Demet s italským byznysmenem Fabrim a musíme před ním hrát snoubence. Říkáme tam hodně vtipů, on mi jednou dokonce řekne, že jsem ubožák, a Demet dělá, že to neslyší. Všechno nás to napadlo během zkoušek, před natáčením ostré scény," vzpomíná herec Can Yaman.

Herec mluví i o tom, že je důležité příběh vášnivě zamilovaných lidí jemně shazovat i humorem. Diváci se podle něj chtějí smát a očekávají to.

"Když jsou emociální scény, přidáváme do nich vždy pár vtípků, abychom je odlehčili. Improvizujeme," vysvětluje turecký herec, jehož původ je trochu zamotanější, než by se mohlo zdát.

CAN YAMAN HRAJE NESPOUTANÉHO FOTOGRAFA. PODÍVEJTE SE NA SEXY VIDEO

Je herec ze Zasněné lásky Turek?

Velký úspěch představitele Cana v Zasněné lásky tureckým médiům přihrává do karet, a tak se zajímají o zdánlivé maličkosti. Nedávno se třeba spekulovalo o tom, jaký je původ urostlého herce. On sám totiž v dávných dobách prozradil, že je poloviční Albánec. V nejnovějších rozhovorech dostal šanci všechno uvést na pravou míru a ukázalo se, že jeho původ je o něco složitější, než by se dalo čekat. Očekávali byste, že Can Yaman má k Čechům poměrně blízko?

TO JE PŘEKVAPENÍ, SEXY CAN YAMAN ZE ZASNĚNÉ LÁSKY NENÍ TUREK. K ČECHŮM MÁ BLÍŽ!

POZNEJTE POSTAVY ZASNĚNÉ LÁSKY

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.