Móda a krása

17. července 2023 10:47

Komerční sdělení

Návrat k tradici s mýdlem. Dokonalý přípravek našich předků místo sprchového gelu

Mýdla se objevují v historických pramenech i nálezech přibližně od třetího tisíciletí před naším letopočtem. Byla využívána jako prostředek k hojení ran. Značka Thermes Marins de Saint Malo přichází s novinkami, díky kterým bude vaše pleť vypadat dokonale.

Mýdlo nemusí být jen prostředkem, které vám z těla odstraní nečistoty. Díky celkovému nastavení a filozofii značky Thermes Marins de Saint Malo je zřejmé, že jsou mýdla obohacená o spoustu látek, které skvěle působí na zdraví pokožky, její pevnost, a v neposlední řadě se díky nim pokožka regeneruje.

Jak mýdlo používat

Mýdlo se obecně vyrábí procesem zmýdelňování nebo saponifikace přírodních tuků. Po celém procesu je výsledná látka obohacena o výtažky, které pozitivně působí na pleť. Mýdla značky Thermes Marins de Saint Malo jsou velmi jemně parfémovaná a mají perfektní účinek. Vyměňte sprchové gely za mýdla a vraťte se tak k dokonalým přípravkům našich předků, kteří věděli, že jsou pro jejich zdraví a půvab přínosem.

Použití: Krouživými pohyby je dobré pleť po dobu devadesáti sekund masírovat, následně vzniklou pěnu smýt. Pokud jsou v mýdlu obsažena zrníčka či jiné pevné látky, dochází k exfoliaci odumřelé pokožky.

Tip na produkt: Krémové mýdlo s řasami, 535

Sdílejte článek
Štítky mýdlo pokožka Thermes Marins de Saint Malo

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.