Celebrity

16. října 2023 11:38

redakce Prima Ženy

Návrat na obrazovky CNN Prima NEWS byl těžký, říká Sandra Pospíšilová

Moderátorka televize Prima Sandra Pospíšilová dříve Parmová (37) je už stálicí v televizi mnoho let. Ovšem po mateřské dovolené byl návrat pro ni těžký. Jak zvládá dojíždění za prací a výchovu dvou malých dětí? Do toho s manželem podniká v kosmetice, a tak není divu, že se ukázala na předávání Firmy roku Jihomoravského kraje, kde jsme jí pro vás vyzpovídali.

„Návrat na Primu byl velmi rychlý a taky úplně jiný, než jsem si ho představovala. V červnu se mi shodou okolností ozvali s konkrétní nabídkou vzniku úplně nového ekonomického pořadu. V září jsme si to definitivně potvrdili, i když bylo na přípravu málo času. Nicméně vše se díky maximálnímu nasazení celého týmu zvládlo, a tak se můžeme vídat každé úterý hned po zpravodajské hodině u pořadu Svět financí na CNN Prima News,“ přiznává pohledná blondýnka, která se s rodinou, manželem a dvěma dětma natrvalo usadila v Brně.

Jak tedy zvládá dojíždění do Pražské metropole a výchovu dvou dětí? „Výchova i práce se zatím naštěstí daří zvládat dobře. Náš pořad se totiž vysílá jednou týdně, takže ráno zavezu děti do školy a školky a vyrážím do Prahy, kde je vše nachystané a večer živě vysíláme. A pak hned sedám do auta a jedu domů a ráno už jsem zase s dětmi. A v mezičase mi pomáhá manžel Pavel,“ prozradila Sandra, která byla hostem akce Firma roku Jihomoravského kraje, protože sama před třemi lety začala podnikat v kosmetice.

„Jsem moc ráda, že jsem se mohla této akce zúčastnit – mají úžasný koncept, který se mně jako podnikatelce moc líbí. Je důležité, aby se podnikatelům a živnostníkům pomáhalo. Náš podnikatelský projekt vznikl díky osudovému setkání s paní doktorkou, která přes 40 let míchá kosmetiku pro renomované značky. Dala nám vyzkoušet krém, který vytvořila pro sebe a okolí podle svého nejlepšího vědomí. No a z něj mi doslova spadla brada. Bylo to úplně něco jiného než všechny krémy, které jsem měla možnost třeba i díky práci používat, a tak vznikl nápad založit vlastní kosmetickou značku,“ dodala úspěšná moderátorka.

Sledujte také podcast Hlasy zločinu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.