Seriály a filmy

10. prosince 2018 10:00

Gabriela Gabrielová

Fanoušci Stevena Seagala, těšte se na Nebezpečného mstitele!

Jít sedět za vraždu, kterou jste nespáchali? Těžko si představit horší situaci. Když se v ní ocitne zvláštní příslušník americké armády, je to co říct. Tady půjde o životy. Podívejte se na Stevena Seagala v akčním thrilleru Nebezpečný mstitel v sobotu ve 22.40 na Primě!

Spravedlnosti někdy trvá dlouho, než se dostane ke slovu. Nejinak je to v případě bývalého armádního zabijáka Shanea Danielse (Steven Seagal). Když napadne holomka, který se pokusí okrást jeho manželku, je všechno v pořádku. Jenže když se krátce poté najde zlodějíčkovo mrtvé tělo, je potřeba ukázat prstem. Shane se stává jediným podezřelým a je odsouzen.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Po letech strádání za mřížemi se začnou objevovat nové důkazy. Díky testu DNA je konečně prokázána jeho nevina. Zrazený, ale konečně ospravedlněný Shane začíná novou etapu života. Bez manželky, která na něj nevydržela čekat. Netrvá dlouho a opět se připlete ke zločinu - vraždě policisty, kterou spáchají dva Číňané. Když se ti dva pokusí zabít svědky, Shane je zlikviduje. Na místě činu zůstává v kufru auta balík peněz a dívka v bezvědomí. Je jen na Shaneovi, jak si s nenadálou situací poradí. S čínskou mafií v patách se rozpoutá teror, který může mít fatální důsledky.

Několik tváří Stevena Seagala

  • Málokdo ví, že tenhle akční fešák má druhou profesi. Je policistou – tzv. rezervním zástupcem šerifa v louisianském městečku Jefferson Parish. Ptají – li se ho, jak ho to napadlo a zda má vůbec potřebu být zaměstnaný, odpovídá, že si celý život nepřál nic jiného, než pomáhat lidem.
  • A právě funkce policisty je k tomu nejlepší: „Vůbec nejvíc mě baví dávat dohromady tým lidí, který vyráží zneškodnit rizikového útočníka. Třeba bankovního lupiče, vraha nebo násilníka. Za mojí kariéru se jich podařilo zajistit stovky. Zvláštní na tom je, že se i po tolika letech pořád trochu bojím, když vyrážíme na místo činu. Nejsem totiž superman, ale lidská bytost. Lidi předpokládají, že se budu chovat stejně jako ve filmu, a to je pěkná blbost. Bojím se úplně stejně jako každý jiný policista.“

Podívejte se na akční thriller Nebezpečný mstitel u nás na Primě v sobotu ve 22.40!

Akční, thriller

Režie: Keoni Waxman

Scénář: Keoni Waxman

Kamera: Nathan Wilson

Hudba: Michael Richard Plowman

Hrají: Steven Seagal, Byron Mann, Mike Dopud, Marlaina Mah, Jesse Hutch, Terry Chen, Robin Nielsen, Jerry Wasserman, Vitalij Kravčenko, Patrick Sabongui, Don MacKay, Sarah Deakins,

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.