Móda a krása

19. listopadu 2015 04:20

Lucie Průchová

Guru krásy se ukázala bez make-upu. Je to síla!

Ukazuje neuvěřitelnou moc make-upu. Na polovině obličeje si aplikuje kosmetické výrobky a druhou ponechá úplně bez líčidel.

Jednadvacetiletá Nikkie říká, že se jí lidé často ptají, zda je to opravdu ona v jejích návodných videích na YouTube. Protože když ji viděli pak bez make/upu, byla to dost hrůza.

„V poslední době jsem si všimla, že se dívky stydí přiznat, že milují make-up, protože v dnešní době, pokud přiznáte, že se ráda malujete, hned si ostatní myslí, že buď chcete vypadat dobře kvůli chlapovi, děláte to proto, že jste nejistí, nebo to děláte, protože nemáte rádi sami sebe, nelíbíte se sobě,“ dodává Nikkie.

Ale podle jejích slov není žádná hanba, že jste závislé na malovátkách, je to přece legrace změnit svůj vzhled – nebo, v tomto případě, polovinu vašeho vzhledu.

„Cílem tohoto videa je, aby lidé věděli, že make-up je zábava a neexistují pro něj žádná pravidla.“

A jak se opravdu hezky a decentně nalíčit, to vám poradí naše specialistka z pořadu NEW LOOK:

Na další díly pořadu NEW LOOK, které vám třeba unikly, se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte, již tuto sobotu: Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

https://www.facebook.com/PoradNEWLOOK

Sdílejte článek
Štítky kosmetika YouTube

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.