Móda a krása

8. října 2015 04:40

Lucie Průchová

Máte typ postavy JABLKO? Potom je tu pár rad právě pro vás

Každá máme postavu jinou. Někomu se tuk hromadí spíš kolem boků, jinému více přes bříško.

Jak vypadá postava jablíčko?

Široká ramena, a pokud přiberete nějaké to kilo navíc, tuk se ukládá do břicha. A pak máte pocit, že se z vás stává „Míša Kulička“, protože máte kulaté bříško. To jsou charakteristické znaky tohoto typu postavy. Vaše tělo působí celkově kulatěji a silněji, než co ve skutečnosti ukazuje vaše BMI.

Pro zakrytí svých nedostatků můžete použít topy s výrazným páskem, široké hranaté či kulaté výstřihy, ale úplně nejlepší je pro vás výstřih do V. Dále zavinovací topy a pokud nějaké vzory, tak určitě ty vertikální.

Pár outfitů, kterými nic nezkazíte:

Celebrity, které mají stejný tvar postavy, jako vy:

Malá rada, jak postupovat, když chcete ze svého jablíčka přece jen něco ukrojit:

Tento typ velmi rychle přibírá, jeho výhodou ale je, že stejně rychle také shazuje. A to po celém těle. Aby hubnutí bylo co nejefektivnější, je potřeba dávat velký pozor na správné rozložení výdaje a příjmu energie v průběhu celého dne. Odpoledne a navečer je třeba minimalizovat příjem sacharidů a zaměřit se zejména na zeleninu a bílkoviny. V těle nahromaděný tuk pomůže spálit aerobní cvičení v kombinaci s posilovacím cvičením zaměřeným na záda a břicho. Štíhlejšího vzezření pak lze dosáhnout zlepšeným držením těla.

Více vám poradí odbornice v našem novém pořadu NEW LOOK:

Na další díly pořadu NEW LOOK, které vám třeba unikly, se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte, již tuto sobotu: Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

https://www.facebook.com/PoradNEWLOOK

Sdílejte článek
Štítky rada

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.