Radikální proměna slečny Lucie: Podívejte se, jak úplně změnila image

Pořad NEW LOOK slibuje, že v něm každá žena najde svou krásu. Našla ji i slečna Lucie Šebková, která se do pořadu přihlásila hlavně proto, aby našla své ztracené sebevědomí?

Lucie má už od dětství jizvu v obličeji, protože se nepovedly dvě operace, kdy se jí lékaři snažili odstranit velkou pihu na bradě. Takže asi největším motorem, proč se do proměny přihlásila, bylo to, že by ráda svému okolí dokázala, že je i přes jizvu v obličeji krásná a že výsměch jejích spolužáků v dětství a dospívání byl zbytečný.

Kromě toho Lucie působila o dost starším dojmem, ačkoli jí je teprve 19 let. Takže se tým odborníků ve složení Bětka Pěkná (stylistka), Klaudie Havlová (vizážistka) a Honza Kořínek (kadeřník) rozhodl pro hodně radikální a náročnou změnu.

Jako první přišly na řadu vlasy, které měla Lucie hnědé a dlouhé. Kadeřník Honza Kořínek se rozhodl je hodně zesvětlit o několik odstínů a taky hodně, ale opravdu hodně zkrátit.

Vizážistka Klaudie Havlová šikovně zamaskovala již zmiňovanou jizvu a protože si Lucie trochu nevěděla rady s denním, méně výrazným líčením, poradila jí jak na to. Lucie má krásné oči, takže Klaudie zvolila klasické černé linky a zvýraznila rty.

Stylistku Bětku Pěknou potěšila Lucie hlavně tím, že ráda experimentuje s novými kousky, nosí úplně všechno a nevyhýbá se ničemu, pokud to dobře vypadá. O to snazší měla Bětka výběr vhodného oblečení.

A jak to dopadlo?

Měli byste vědět, že během celé proměny byla zakrytá všechna zrcadla, takže Lucie na sebe neviděla. Byla připravená na tak radiální změnu? Jaká byla její reakce po několikahodinové práci odborníků?

Podívejte se na video:

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17:20 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

Sdílejte článek
Štítky proměna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.