Móda a krása

24. listopadu 2015 04:20

Lucie Průchová

Víte, co je to WOB? Prý je to IN a trendy!

Pokud jste trendy a zajímáte se o vše, co je moderní, pak vám určitě tento hit sezony 2015/2016 neunikl. Pro ty z vás, které nepropadáte módním hitům, sledujete je jen občas, ale tento termín vás zajímá, přinášíme vysvětlení těchto třech písmen.

Pod slovem WOB se ukrývá nový styl účesu. Je to vlastně takové zvlněné mikádo. Název vznikl ze dvou slov, a to wavy lob nebo také wavy bob, a je to název pro polodlouhé vlasy, takové to delší mikádo, kterému vlny a vlnky dodávají větší šmrnc. Tento trend k nám přišel, jak jinak, než z Hollywoodu a je jen málo celebrit, které si tuto hitovku na svých vlasech nevyzkoušely. Je to takové jednoduché ozvláštnění každodenního rovného účesu, se kterým se žádná žena nemusí stydět projít se po červeném koberci.

Nyní se už rozšířil mezi širokou veřejnost a stal se jedním z trendů letošní sezony. Jak se vám líbí?

Celebrity, které si vyzkoušely tento hit:

Jestli si ho může dovolit každá žena a jak vůbec účesu docílit, se dozvíte od odborníka pořadu New Look:

Na další díly pořadu NEW LOOK, které vám třeba unikly, se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte, již tuto sobotu: Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

https://www.facebook.com/PoradNEWLOOK

Sdílejte článek
Štítky Hollywood účes

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.