Seriály a filmy

23. září 2013 12:00

Lucie Průchová

Vesmírná odvaha: Kapitán ze Star Treku se ženil, nevěsta by mohla být jeho dcera

Anglický herec z kultovního seriálu Star Trek Patrick Stewart (73) se potřetí oženil. Vzal si o osmatřicet let mladší zpěvačku.

Půvabná jazzová zpěvačka Sunny Ozell (35) se stala v pořadí už jeho třetí ženou. O významné životní události informoval sám Patrick na sociální síti. „Ano, jsem ženatý.“ Tuto informaci nakonec potvrdil i hercův mluvčí.

Stewart a Ozell se seznámili v roce 2009 v New Yorku a v první polovině roku 2013 se zasnoubili. Sám herecký kolega Ian McKelly se nechal slyšet, že dvojici chce osobně oddat. „Už jsem to jednou dělal, i když šlo o svatbu dvou mužů, přesto jsem měl slzy v očích,“ přiznal Ian před půl rokem. O tom, že ke svatbě opravdu došlo, svědčí fotografie na sociální síti s komentářem: „Svůj úkol jsem splnil.“

Patrik Stewart byl už v minulosti dvakrát ženatý. První ženou se stala Sheila Falconer, která byla o 24 let mladší a porodila mu dvě děti, Daniela a Sophii. V roce 2000 si vzal Wendy Neuss, producentku legendárního seriálu Star Trek. Rozvod přišel tři roky po svatbě.

-juf-

Vše o seriálu StarTrek najdete ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.