Seriály a filmy

28. listopadu 2014 16:00

Petra Kloidová

10 reakcí diváků, kteří zjistili, že 1. série Svateb v Benátkách skončila

Včerejškem byla ukončena první sezona seriálu Svatby v Benátkách. Největší úspěch zaznamenala hned první epizoda, kterou zhlédlo rekordních 982 tisíc diváků starších patnácti let. Pro vás diváky, však znamenal konec první série šok! Soucítíme s vámi...

Průměrná sledovanost za všechny odvysílané premiérové díly Svateb v Benátkách byla 511 tisíc diváků v cílové skupině 15+; podíl na sledovanosti dosáhl v průměru 13,03 %.

Vysílání seriálu, který odstartoval v neděli 29. 6. ve 20.00, bylo rozděleno na letní a podzimní sezonu. V letním vysílání byl zařazen jeden díl týdně, a to v neděli ve 20.15. Od 12. srpna byly již vysílány dva díly týdně, vždy v úterý a ve čtvrtek ve 20.15.

Premiéru prvního dílu s názvem Hořela nevěsta vidělo 982 tisíc diváků starších patnácti let s podílem sledovanosti 24,6 %. V této epizodě se diváci seznamovali s novými hrdiny a jejich životními příběhy. Hlavním tahákem děje byla svatba Andrey Verešové, na níž začaly hořet svatební šaty.

V podzimním vysílání u diváků nejvíce zabodovala jedenáctá epizoda s názvem Miláček, která byla vysílána 21. srpna. Na tuto epizodu, v níž se objevila i hvězdná moderátorka VIP zpráv Laďka Něrgešová, se dívalo 632 tisíc diváků starších patnácti let s podílem na sledovanosti 16,93 %.

Průměrná sledovanost v podzimní sezoně dosáhla 473 tisíc diváků s podílem na sledovanosti 11,8 %.

A teď k tomu podstatnému, my moc dobře známe, že trpíte

1) Zaslechli jste něco o konci vysílání...39. dílů?! To není možné!

2) Nemůžete uvěřit tomu, že váš úterní a čtvrteční večer už nebude jako dřív.

3) Tu nejhorší zprávu musíte někomu zavolat, napsat... prostě ihned sdělit celému světu, že ten váš se právě zhroutil.

4) Po hysterii přichází oprávněný a čistý vztek

5) Pak si uvědomíte, že těch emocí je ve vás tolik, že to nezvládnete. A pláč je na světě.

6) Po uklidnění přichází sebelítost. Co budete sakra dělat?

7) Během střídání záchvatů pláče a lítosti všude vyprávíte, jak donutíte televizi, aby váš seriál začala znovu opakovat! Ale nejlépe - ihned musí natočit další sérii!

8) V tu chvíli si na Facebooku přečtěte, že se připravuje natáčení další série.

10) A svět dostal zase smysl...

Sdílejte článek