3 hlášky, které dokazují, že newyorský Sherlock má jemný autismus

Je tak geniální, až ho přemíra jeho inteligence izoluje od lidí. Sherlock Holmes má v podstatě jen jednoho přítele, a tím je Joan Watsonová. Proč jednoho? Málokdo s ním vydrží v jedné místnosti více jak pět minut. Podívejte se na jeho vtipné hlášky, u kterých je zároveň na zabití.

Co uvidíte během středečního večera na Prima LOVE?

Středeční večer na LOVE patří vždy jednomu z nejslavnějších detektivů vůbec. Co uvidíte ve středu?

Sherlock a Joan vyšetřují vraždu ruského oligarchy. Zastřelili ho nájemní vrazi před striptýzovým barem, kteří vzápětí sami zahynuli při autonehodě…

Více se dozvíte na Prima LOVE ve 20.15 už tuto středu s Sherlockem Holmese.

Proč je Sherlock na zabití

Jestli má něco americký Sherlock Holmes, kterého hraje Johnny Lee Miller, společného s jinou seriálovou postavou, tak je to rozhodně Richard Castle ze seriálu Castle na zabití. Podstatné je právě to poslední slovíčko, protože na zabití on opravdu je. Svým arogantním postojem a nadnesenými hláškami sice své okolí dokáže často pobavit, ale v jeho přítomnosti byste v reálném čase a místě moc dlouho nevydrželi.

Máme pro vás hlášky, kterými Sherlock Holmes dokazuje, že v jeho osobnosti najdeme lehký autismus, který mu brání při navazování kontaktů a pochopení sociálních situací.

Přítelkyně Joann

Joan: Carrie, ahoj. Nevěděla jsem, že tu pracuješ. Carrie: Už je to kolik? Asi rok a půl? Sherlock: Není to malý svět? Joan: Carrie, tohle je můj přítel, Sherlock Holmes. Tohle je doktorka Carrie Dwyerová. Carrie: Zdravím. Pracovaly jsme spolu. Sherlock: Zajímavé, že jste ji nenazvala přítelkyní. Pravděpodobně proto, že se vzdalujete. Používáte důvěrnou přezdívku, přesto jste spolu nemluvily rok a půl. Co vás rozdělilo? Muž, práce? Nevydařený lesbický flirt? Křížím prsty za poslední možností. Joan: Má formu Touretta.

Čekání

(Někdo zazvonil na domovní zvonek.) Joan: Čekáte někoho? Sherlock: Čekám vůbec někdy?

Výměna táty

Adam: Vydal byste svýho tátu? Sherlock: Vyměnil bych ho za Tic Tac, ale to je můj táta, ne tvůj.

Sledujte Sherlocka Holmese na Prima LOVE ve 20.15 každou středu!

Sdílejte článek
Štítky hlášky