Seriály a filmy

21. července 2017 22:00

Petra Kloidová

3 hororové příběhy z internetových seznamek

Vražedná seznamka - upoutávka

Online seznamka momentálně hýbě světem. Stačí dvě kliknutí a máte rande na dnešní den s totálním cizincem. I o tom je sobotní thriller Vražedná seznamka, kterou uvidíte na Prima LOVE tuto sobotu. Předtím si ale přečtěte příběhy lidí, kteří se na online seznamku už nejspíš nikdy nevypraví.

Co uvidíte během sobotního večera na Prima LOVE?

V sobotu ve 20.15 vás čeká kanadský snímek Vražedná seznamka. O čem napínavá podívaná přesně bude?

Maren se cítí osamělá, protože její manžel lékař tráví všechen čas prací. Rozhodne se vyhledat příležitostného milence pomocí internetové seznamky pro zadané. Netuší ale, že na seznamce řádí sériový vrah.

Stačí přeject na displeji mobilu doprava nebo doleva. To všechno vás dělí od toho, abyste si trochu užili během dnešního večera. Svět internetu nám zjednodušuje spoustu věcí, v poslední době i randění a hledání partnera. Ale i takové fenomény mají svá negativa, přirozeně.

Máme pro vás pár historek z randění online:

Penis s pravítkem

"Moje kolegyně mi ukazovala, že na internetový profil jí došla fotka muže, respektive chlouby toho muže, u které bylo připevněno pravítko, aby věděla, do čeho jde," smál se Jirka.

Hledání rande na schůzce

"Byli jsme s klukem, kterého jsem poznala na internetu, na čtvrtém rande. Šli jsme k němu a koukali na film. Jednou rukou mne objal a možná čekal, že se budeme mazlit, ale ten film mě zkrátka bavil, tak jsem mu nevěnovala příliš pozornosti, jak by se slušelo a patřilo na klasické schůzce. V jednu chvíli jsem se na něj podívala a chlapec projížděl na Tinderu další holky. Pak se mě zeptal, kdy se uvidíme znovu," vypravuje Sylva o krutém světě online randění.

Šílená spolubydlící, nebo přítelkyně?

Na Tinderu jsem si psala asi dva týdny s klukem, když mi zničeho nic začala volat jeho šílená spolubydlící, která ho tajně milovala a snažila se ho mít jen pro sebe. Dokonce se ho prý snažila několikrát vyhodit z práce. Pak se samozřejmě ukázalo, že všechno je jinak. Z šílené spolubydlící se vyklubala reálná dlouhodobá partnerka, s kterou dotyčný žil několik let," vzpomíná s trpkým úsměvem Lenka.

Podívejte se na kanadský thriller Vražedná seznamka na Prima LOVE ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.