360 STUPŇŮ PAVLÍNY WOLFOVÉ

Nejdůležitější události dne analyzované ze všech úhlů pohledu. Pokud o nich mluvíte, my taky. Od pondělí do pátku na CNN Prima NEWS premiérově ve 21:30.

Tři sta šedesát stupňů – různé pohledy na aktuální témata, kauzy a to nejzajímavější z dění doma i ve světě. To vše probereme s mými hosty ze všech stran. Protože žádný problém nemá jedno jediné řešení. Názor si ale udělejte sami - každý večer od pondělí do pátku ve 21:30 na CNN Prima NEWS.

Pavlína Wolfová

360 STUPŇŮ PAVLÍNY WOLFOVÉ

Aktuální témata dne a pohled na ně ze všech možných úhlů – to je pořad 360 stupňů Pavlíny Wolfové. Rozhovory s aktéry zásadních událostí dne, přímé otázky a hledání souvislostí. Jejich význam se mění podle toho, z které – a čí – strany se na ně díváte. V třistašedesátce je probereme všechny. Témata, o kterých mluvíte! Každý všední den po půl desáté večer.

Pavlína Wolfová

Zkušená novinářka a reportérka začínala po studiu na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v roce 1991 jako elévka v Lidových novinách. Později přestoupila do tehdejší Československé televize, kde se rychle vypracovala, a už v roce 1993 se stala stálou zahraniční zpravodajkou na Slovensku.

Její kariéra strmě rostla i po odchodu do televize Nova, kde působila jako reportérka v pořadu Na vlastní oči a moderátorka diskuzního pořadu Áčko. Později působila i v Českém rozhlase a týdenících Instinkt, Reflex a Týden. Moderovala také pořad Pressklub na Frekvenci 1. Kromě toho se věnovala i managementu v médiích jako produktová manažerka ve vydavatelstvích.

Podívejte se na rozhovor s Pavlínou Wolfovou:

Na svém kontě má také několik nominací na novinářská ocenění, mimo jiné na Cenu Evropské komise. Aktuálně je moderátorkou pořadu 360o PAVLÍNY WOLFOVÉ a jednou z hlavních tváří nové zpravodajské platformy CNN Prima NEWS.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.