4 drsné policistky z filmů, které stojí za to

V sobotu na Prima LOVE uvidíte thriller Pohřbené tajemství, kde je hlavní postavou policistka. Podívejte se na ty nejlepší z filmů!

O čem sobotní snímek Pohřbené tajemství na Prima LOVE bude?

Sarah před rokem propustili od policie. Nyní napsala knihu, která vyvolala emotivní reakce. Má své příznivce, ale i odpůrce, kteří tvrdí, že byla zkorumpovanou policistkou, a obviní ji z vraždy...

Více se dozvíte už v sobotu na Prima LOVE ve 20.00.

Angelina Jolie ve Sběrateli kostí

Angelina hraje obyčejnou policistku, která se dostane náhodou k podivnému nálezu těla. Jelikož byla první na místě činu, vyžádá si ji specialista na vraždy (Denzel Washington), jenž je dlouhodobě upoutaný na lůžku. Angelina Jolie tak poslouchá jeho pokyny a společně jsou na stopě Sběrateli kostí.

Slečna Drsňák

Neženská Sandra Bullock se musí jako tajná policistka dostat do společenství lidí, které se zabývají soutěžemi krásy. Co bůh nechtěl, Sandra Bullock se bude muset stát jednou ze soutěžících, což přinese hodně humoru a na konci komedie dokonce i napjatou zápletku.

S.W.A.T.

Michelle Rodriguez znáte hlavně z filmové série Rychle a zběsile, kde rozhodně nestojí na té správné straně zákona. Jaké to ale je, když se tato žena, jež vyhledává fyzicky náročné role drsňaček, dostane mezi speciální policejní jednotku? Rozhodně to stojí za podívání.

Fargo

Několika Oscary oceněný thriller Fargo představuje herečku Francis McDormand jako těhotnou policistku v zasněženém americkém zapádakově, která se ocitá v centru mystických vražd. Jelikož se jedná o filmové dílo bratří Coenů, rozhodně vás nemine ani několik scén, kterým se od srdce zasmějete a vaše černočerné srdce zaplesá radostí.

Sledujte Pohřbené tajemství na Prima LOVE tuto sobotu ve 20.15.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.