4 filmové vražedné aféry, které skončily hůř než noční můra

Na Prima LOVE uvidíte už v sobotu ve 20.15 další thriller, který vám rozhodně nedá spát. Vražedných afér je ve filmovém světě víc než dost. Podívejte se na některé inspirující snímky!

Mary, Charlie, Susan a Trevor jsou sousedé a přátelé. Když je Charlie zavražděn, všichni včetně policie podezírají jeho ženu Mary. Susan, která pracuje jako právnička, nabídne svou nezištnou pomoc...

Více uvidíte už v sobotu na Prima LOVE po 20. hodině!

Na dotek

Zfilmovaná divadelní hra, která se hraje úspěšně po celém světě, je o čtyřech obyvatelích Londýna, jejichž osudy se protnou v nemilosrdné mezilidské hře plné náhodných setkání, spalující přitažlivosti a bezstarostných zrad. V hlavních rolích uvidíte nevyzpytatelného Juda Law, dále Julii Roberts, Cliva Owena a Natalii Portman.

Zápisky o skandálu

Kromě zfilmované Lolity se můžete podívat i na Zápisky o skandálu. Učitelka Sheba Hart (Cate Blanchett) má vášnivý vztah s jedním ze svých mladých studentů (Andrew Simpson). Když to ale zjistí její starší kolegyně a učitelka Barbara (Judi Dench), změní se jejich vzájemné přátelství v naprostou nevraživost. Zatímco Barbara vyhrožuje, že odhalí Shebino tajemství jejímu manželovi (Bill Nighy) i zbytku světa, začínají se dostávat do popředí její vlastní tajemství a temné posedlosti. Podvody a klamy, okolo nichž jsou vystavěny životy obou žen, pomalu vyplouvají na povrch.

Nevěrná

Pohledná Connie (Diane Lane) žije se svým manželem (Richard Gere) a osmiletým synem v rodinném domku poblíž New Yorku. Má všechno, co si může mladá žena přát. Při cestě do města se náhodou seznámí se sympatickým Paulem, který ji zavede do svého bytu plného starodávných knih. Při prvním setkání k ničemu nedojde, žena však na bohémsky vyhlížejícího mladíka nepřestává myslet. Vyhledá ho znovu a stanou se milenci. Na to ale přijde její manžel...

Match Point – hra osudu

I Woody Allen na stará kolena filmově popisuje spalující vášeň, která končí tragicky. Hlavní hrdina se nedokáže rozhodnout mezi dvěma ženami a nenachází cestu ven. Děj filmu zasadil režisér Woody Allen do anglické vyšší společnosti. Scarlett Johansson zde hraje krásnou americkou dívku, která vstoupí mezi Jonathana Rhys Meyerse a jeho ženu Emily Mortimerovou. Matthew Goode je Emilyn bohatý bratr, který tuto zápletku odstartuje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.