4 slavní nebezpeční svůdci, kteří sekají latinu

Na Prima LOVE se už tuto sobotu dozvíte něco o nebezpečných svůdcích ve stejnojmenném thrilleru ve 20.00. Jací jsou ti nejnebezpečnější muži Hollywoodu, kteří jsou proslaveni svou zálibou v ženách, ale nakonec se (alespoň částečně) usadili?

V sobotní večer na Prima LOVE uvidíte jeden z dalších thrillerů ze života. Tentokrát se zaměříme na vztahy našich matek. Někdy totiž jako děti býváme přehnaně ochranitelští. Je to ale případ, který uvidíte v sobotu ve snímku Nebezpečný svůdce?

Když se Jane vrátí z nemocnice, zjistí, že se její otec odstěhoval z domu a matka si našla mladšího partnera. Snaží se dát rodiče dohromady, ale máma je zamilovaná až po uši. Jane pomalu zjišťuje, že přítel maminky jí vyměnil prášky na bolest a začne ji být leccos podezřelé, začne tedy po jeho minulosti pátrat.

Více uvidíte ve snímku Nebezpečný svůdce v sobotu ve 20.00 na Prima LOVE.

Nebezpeční svůdci ale bohužel (a bohudík) neexistují jen na filmových plátnech a televizních obrazovkách. Několik takových můžeme v rámci celebrit sledovat dodnes. Někteří jsou nenapravitelní sukničkáři, jiní na "stará kolena" začali sekat latinu, oženili se a vypadá to, že jsou věrní.

George Clooney

Největší krasavec dnešního Hollywoodu, který stárne s grácií. Ještě než si vzal právničku bojující za lidská práva Amal, nikdo (a ani on sám) nedoufal, že se někdy znovu ožení. Sám totiž tvrdil, že po jeho bolestném rozvodu v období, kdy mu bylo okolo dvaceti let, ho do chomoutu už nikdo nedostane. Na tom také s největší pravděpodobností krachovaly všechny jeho vztahy, které vydržely maximálně dva roky... než přišla šestatřicetiletá Amal.

Jack Nicholson

Co si budeme povídat, jestli se Jack Nicholson ve svých sedmdesáti letech uklidnil a už nehoní každou sukni, to nikdo neví. Dost možná to netuší ani jeho přítelkyně. Jack Nicholson se svými nevěrami a zálibou v krásných a zajímavých ženách nikdy netajil. Ženatý byl sice jednou v šedesátých letech, ale partnerka, která s ním vydržela nejdéle, byla Anjelica Huston. Nicholson má pět dětí.

Matthew McConaughey

Jeho osvalené tělo a texaský přízvuk (alright, alright, alright) si zamilovala na začátku nového milénia snad každá. McConaughey je ten muž, co nahý bubnuje na střeše svého domu (opravdu!) a vy máte pocit, že s ním zažijete nejedno dobrodužství. Vystřídal spoustu žen od Sandry Bullock až po Penelope Cruz. Jeho srdce ale ukradla brazilská modelka Camila Alvez jednoho dne v baru. Podle herce to byla láska na první pohled.

Mick Jagger

Mick Jagger je rockovou legendou, ke které určitý životní styl patří, on tak nikdy nemusel zatloukat a v sedmdesátých letech se tím dokonce chlubil, zatímco britská a francouzská policie byla jiného názoru. Kromě pravidelných úletů měl Mick Jagger několik dlouholetých vztahů, k těm nejdelším patří manželství s modelkou Jerry Hall. Jagger má ovšem oficiálně 8 dětí. Momentálně žije s dvaatřicetiletou balerínou z New Yorku, která mu porodila chlapečka.

Sdílejte článek
Štítky George Clooney

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.