4 slavní nebezpeční svůdci, kteří sekají latinu

Na Prima LOVE se už tuto sobotu dozvíte něco o nebezpečných svůdcích ve stejnojmenném thrilleru ve 20.00. Jací jsou ti nejnebezpečnější muži Hollywoodu, kteří jsou proslaveni svou zálibou v ženách, ale nakonec se (alespoň částečně) usadili?

V sobotní večer na Prima LOVE uvidíte jeden z dalších thrillerů ze života. Tentokrát se zaměříme na vztahy našich matek. Někdy totiž jako děti býváme přehnaně ochranitelští. Je to ale případ, který uvidíte v sobotu ve snímku Nebezpečný svůdce?

Když se Jane vrátí z nemocnice, zjistí, že se její otec odstěhoval z domu a matka si našla mladšího partnera. Snaží se dát rodiče dohromady, ale máma je zamilovaná až po uši. Jane pomalu zjišťuje, že přítel maminky jí vyměnil prášky na bolest a začne ji být leccos podezřelé, začne tedy po jeho minulosti pátrat.

Více uvidíte ve snímku Nebezpečný svůdce v sobotu ve 20.00 na Prima LOVE.

Nebezpeční svůdci ale bohužel (a bohudík) neexistují jen na filmových plátnech a televizních obrazovkách. Několik takových můžeme v rámci celebrit sledovat dodnes. Někteří jsou nenapravitelní sukničkáři, jiní na "stará kolena" začali sekat latinu, oženili se a vypadá to, že jsou věrní.

George Clooney

Největší krasavec dnešního Hollywoodu, který stárne s grácií. Ještě než si vzal právničku bojující za lidská práva Amal, nikdo (a ani on sám) nedoufal, že se někdy znovu ožení. Sám totiž tvrdil, že po jeho bolestném rozvodu v období, kdy mu bylo okolo dvaceti let, ho do chomoutu už nikdo nedostane. Na tom také s největší pravděpodobností krachovaly všechny jeho vztahy, které vydržely maximálně dva roky... než přišla šestatřicetiletá Amal.

Jack Nicholson

Co si budeme povídat, jestli se Jack Nicholson ve svých sedmdesáti letech uklidnil a už nehoní každou sukni, to nikdo neví. Dost možná to netuší ani jeho přítelkyně. Jack Nicholson se svými nevěrami a zálibou v krásných a zajímavých ženách nikdy netajil. Ženatý byl sice jednou v šedesátých letech, ale partnerka, která s ním vydržela nejdéle, byla Anjelica Huston. Nicholson má pět dětí.

Matthew McConaughey

Jeho osvalené tělo a texaský přízvuk (alright, alright, alright) si zamilovala na začátku nového milénia snad každá. McConaughey je ten muž, co nahý bubnuje na střeše svého domu (opravdu!) a vy máte pocit, že s ním zažijete nejedno dobrodužství. Vystřídal spoustu žen od Sandry Bullock až po Penelope Cruz. Jeho srdce ale ukradla brazilská modelka Camila Alvez jednoho dne v baru. Podle herce to byla láska na první pohled.

Mick Jagger

Mick Jagger je rockovou legendou, ke které určitý životní styl patří, on tak nikdy nemusel zatloukat a v sedmdesátých letech se tím dokonce chlubil, zatímco britská a francouzská policie byla jiného názoru. Kromě pravidelných úletů měl Mick Jagger několik dlouholetých vztahů, k těm nejdelším patří manželství s modelkou Jerry Hall. Jagger má ovšem oficiálně 8 dětí. Momentálně žije s dvaatřicetiletou balerínou z New Yorku, která mu porodila chlapečka.

Sdílejte článek
Štítky George Clooney

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.